Natasza Urbańska łapie promienie słońca w oryginalnym kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni. "Mega figura"

Natasza Urbańska pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Zapozowała na nich w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z motywem zwierzęcym. Fani nie kryją zachwytu nad urodą wokalistki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wygląda na to, że kariera Nataszy Urbańskiej ostatnio ma się coraz lepiej. Wszechstronnie uzdolniona żona Janusza Józefowicza pomimo niewątpliwego talentu od wielu lat bezskutecznie próbowała utrzymać zainteresowanie swoją osobą w rodzimym show-biznesie. Od pewnego czasu nie może jednak narzekać na brak sukcesów. Nie dziwi więc fakt, że po pracowitych miesiącach postanowiła wybrać się na urlop. Zdjęciami z letniego wypoczynku podzieliła się na Instagramie. Uwagę fanów zwrócił jej oryginalny strój kąpielowy.

Zobacz wideo Natasza Urbańska opowiedziała o córce. Kim chciałaby zostać Kalina?

Natasza Urbańska zapozowała w stroju kąpielowym w zwierzęcy print. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad urodą wokalistki

Podobnie jak większość polskich gwiazd i celebrytów Natasza Urbańska również aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, dzięki którym pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Aktorka, którą obserwuje ponad 149 tysięcy użytkowników, z reguły publikuje na profilu efekty różnych projektów zawodowych i sesji zdjęciowych. Tym razem pozwoliła sobie jednak na bardziej prywatne ujęcia. 

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska wróciła pamięcią do hejtu sprzed lat. Mocne słowa

Na Instagramie Nataszy Urbańskiej pojawiły się dwa wakacyjne zdjęcia z wakacji. Uśmiechnięta wokalistka pozuje na nich na słonecznym tarasie w oryginalnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Widać na nim wzory przypominające cętki żyrafy. Stylizację uzupełnia kucyk związany na czubku głowy i złota biżuteria.

 

Zachwyceni fani nie czekali długo, aby obsypać idolkę komplementami:

Piękna, wyglądasz jak nastolatka.
Natasza, jesteś przepiękna. Mega figura.
Ideał kobiety.

Małgorzata Rozenek, Beata KozidrakRozenek na wino poszłaby z Kozidrak. Zobacz wideo z okazji 15. urodzin Plotka

Jak wam się podoba w tej odsłonie?

Więcej o: