"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka o pikantnych szczegółach. Kamil jest dobry w łóżku? Odpowiedziała

Wielu fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nurtuje odpowiedź na pytanie, czy dobrani przez ekspertów uczestnicy decydują się na skonsumowanie małżeństwa. Agnieszka nie miała problemów, aby poruszyć tę kwestię, chociaż w swoim stylu zrobiła to w żartobliwy sposób.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył dość niespodziewany obrót akcji w ostatnich sekundach finałowego odcinka siódmego sezonu. Mimo że Agnieszka zdążyła znaleźć pracę i przeprowadzić się do mieszkania Kamila, mąż po pewnym czasie powiedział jej, że nic do niej poczuł i powinni się rozstać. Uczestniczka matrymonialnego show przyznała, że nagła decyzja męża zdziwiła nawet ekspertów. Kilka dni po telewizyjnym finale programu Agnieszka zorganizowała instagramowy live, w którym opowiedziała o szczegółach związku z Kamilem - również tych pikantnych.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka ujawnia, czy poszła z Kamilem do łóżka

Agnieszka od początku programu dała się poznać jako osoba otwarta i z dużym poczuciem humoru. W taki sposób odpowiedziała też na zadane podczas live'a pytanie, czy ona i Kamil uprawiali seks.

Mama mówiła, że po ślubie już można - odparła.

W podobnym stylu wybrnęła też z pytania, czy mężczyzna jest dobry w łóżku.

Śpi tyłem - zażartowała.

Ślub, Grace Kelly, książę MonakoŚlub Grace Kelly był wydarzeniem stulecia. Te pięć ceremonii śledził cały świat

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzieliła też kilku nieco poważniejszych odpowiedzi, opowiadając o szczegółach rozstania. Przyznała, że decyzja Kamila mocno ją dotknęła, szczególnie że ona sama zdążyła już zaangażować się w związek. Zaznaczyła, że nie ma do niego żalu i wszystko sobie wyjaśnili, a obecnie mają dobre relacje. Agnieszka nie ma jednak wątpliwości, że nie będą utrzymywać kontaktu, gdy rozwód zostanie sfinalizowany.

Była partnerka Kamila zaskoczyła fanów wyznaniem, że pod wpływem sporej ilości wina zgłosiła się do kolejnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z racji tego, że zdjęcia do ósmego sezonu zostały już zakończone, Agnieszkę możemy zobaczyć ewentualnie dopiero w sezonie dziewiątym - o ile eksperci rzeczywiście postanowią dać jej drugą szansę.

Siódma edycja matrymonialnego show nie zakończyła się sukcesem. Mimo że każda z trzech par postanowiła pozostać w małżeństwie po miesiącu eksperymentu, wszystkie rozpadły się jeszcze przed rozpoczęciem emisji programu.

Więcej o: