"Królowe życia". Laluna przejdzie kolejną operację. "Mam zamiar wyglądać tak, jak teraz z filtrami"

Laluna zrzuciła wiele kilogramów, gdy przygotowywała się do sobotniej walki w Fame MMA. To jednak nie koniec. Celebrytka, by się sobie podobać jeszcze bardziej, zamierza poddać się kolejnej operacji plastycznej.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Alexander, szerzej znana jest jako Laluna Unique, jest jedną z bardziej charakterystycznych bohaterek programu "Królowe życia". Celebrytka wyróżnia się charyzmą i wyglądem, który w dużej mierze jest efektem licznych operacji plastycznych. Teraz Laluna ogłosiła, że już niedługo podda się kolejnemu zabiegowi.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba?

Iwona CichoszIwona Cichosz urodziła. Na Instagramie pokazała zdjęcie dziecka

Laluna Unique chwali się kolejna operacją plastyczną

W sobotę w Krakowie odbędzie się kolejna gala walk federacji Fame MMA. W oktagonie po raz pierwszy zaprezentuje się Laluna. Celebrytka, przygotowując się do starcia, schudła prawie 17 kilogramów. "Królowa życia" na Instagramie tłumaczy, że niższa waga skłoniła ją do zaplanowania kolejnej operacji plastycznej.

Już niedługo przejdę kolejną operację i moja wymarzona twarz zmieni się diametralnie. Już nie mogę się doczekać, kiedy nadejdzie 20 czerwca. Nie wyglądam teraz korzystnie, bo - tak jak mówiłam - do walki musiałam zbić około 16,5 kilo, a więc bardzo dostała po tym moja buzia, ale na szczęście mamy chirurgię plastyczną, którą można się wspomóc. Niespodzianka - operacja będzie przeprowadzona w Polsce! (...) Mam zamiar wyglądać na buzi tak, jak wyglądam z filtrami.
 

Z pewnością wiele osób uzna, że Laluna przesadza z ilością operacji plastycznych. Niemniej fani ją kochają między innymi za to, że się z nimi nie kryje i o wszystkich zabiegach mówi zupełnie otwarcie. 

Olśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycająOlśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycają

Zobacz też: Laluna z "Królowych życia" pokazała stare zdjęcie. Jak wyglądała przed operacjami? "Zapiszcie sobie i nie męczcie d*py"

Więcej o: