Julia Wieniawa na Malediwach prezentuje wysportowane ciało w bikini. Świetna forma. "Ale rakieta!"

Na instagramowym koncie Julii Wieniawy pojawiły się zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu, na który wybrała się wraz z Nikodemem Rozbickim. Opalona celebrytka uraczyła fanów ujęciami nienagannej figury w górze od bikini.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Choć nie minął miesiąc odkąd Julia Wieniawa wypoczywała w towarzystwie mamy na egzotycznej wyspie Bali, Warszawa nie zatrzymała jej na zbyt długo. W mediach społecznościowych wszechstronnej celebrytki znalazły się bowiem relacje z rajskich Malediwów, gdzie wybrała się wraz z ukochanym Nikodemem Rozbickim. Pod świeżo opublikowanymi zdjęciami mogła liczyć na ogrom komplementów od obserwujących ją fanów. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa pozuje w kostiumie kąpielowym na Malediwach. Posypały się komplementy

Wygląda na to, że urlop Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego mija wręcz w bajkowym stylu. Para zatrzymała się na jednej z wysp na Malediwach, w pięciogwiazdkowym hotelu, którego koszt zwala z nóg. Dzięki temu zakochani mogą bez przeszkód korzystać z usług SPA, centrum odnowy biologicznej, prywatnego basenu oraz oferty kulinarnej, a to wszystko z widokiem na ocean. 

Julia WieniawaWieniawa wyleciała na Malediwy. Pokazała pokój. Ale luksus! Znamy cenę. Głowa zaboli...

Biorąc pod uwagę okoliczności, trudno się dziwić, że młodej aktorce humor dopisuje. Na jej profilu znalazły się trzy ujęcia, na których pozuje na tle typowych dla wyspy domków. Oprócz widoku jak z pocztówek i lazurowej wody, uwagę zwraca opalone ciało Julki, ubranej w górę od bikini, białe szorty z wysokim stanem, słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa

Wysportowana sylwetka została doceniona przez fanów, którzy obsypali ją komplementami:

Przepiękna
No powiem sztos forma!
Piękne ciało
Ale rakieta!

Sandra Kubicka, Julia WieniawaSandra Kubicka o skandalu wokół psa Julii Wieniawy. "Dużo osób to robi dla zabawy"

Jak wam się podobają rajskie wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego?

Więcej o: