Paulina Smaszcz chwali się zdjęciem z synową, która jest Włoszką. Fani zachwyceni: Zjawiskowa uroda

Paulina Smaszcz ma dobry kontakt z synową. Ostatnio wybrały się na wspólne "buszowanie" - jak napisała na Instagramie. Obserwatorzy docenili urodę Włoszki oraz jej teściowej.

Więcej newsów z życia prywatnego gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Paulina Smaszcz zaledwie dwa lata temu zakończyła małżeństwo z Maciejem Kurzajewskim. Po 23 latach dziennikarska para postanowiła się rozwieść. Oprócz wspomnień nadal łączą ich dzieci. Ich młodszy syn jest szesnastolatkiem, za to starszy skończył dwadzieścia pięć i zdążył już się ożenić. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie dumnej mamy, widać, że z synową ma dobre relacje.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka w ciążowej stylizacji pod studiem "DDTVN". Te buty mają 15 lat!

Paulina Smaszcz chwali się synową. "Świetnie wyglądacie"

W zeszłym roku Franciszek poślubił Laurę Esmeraldę Vaccari. Dziewczyna pochodzi z Werony, lecz przyszłego męża poznała podczas studiowania w Izraelu. Paulina Smaszcz jest zadowolona z związku syna. Ceremonię, jak i rodzinne spotkania dziennikarka relacjonuje na swoich portalach społecznościowych. Ostatnio, z okazji urodzin byłego męża, wstawiła zdjęcia synów i synowej, opisując rozpierającą ją dumę.

Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich. Maćku, Franku, Julku, Lauro dziękuję za WAS. 
 

Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie Pauliny Smaszcz uwieczniła czas spędzony z synową. Widać, że lubią swoje towarzystwo. Kobiety wybrały się na wspólne zakupy niczym przyjaciółki. W opisie fotografii ujawniła sympatię do Laury.

Z moją cudowną synową Laurą buszujemy.

Fani w komentarzach zauważyli, że obie mają nieprzeciętną urodę.

Cudownie. Zjawiskowej urody dziewczyna!
Piękne kobiety.
 

Wiedzieliście, że synowa Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego jest Włoszką?

Natalia Szroeder z mamąNatalia Szroeder na rajskich wakacjach z mamą. Pani Joanna to piękna kobieta. Ale są podobne!

Więcej o: