Agata Rubik żali się fanom na przyjaciółkę: Okazała się totalnym niewypałem. "Chciałaś mieć syna?". Też odpowiedziała!

Agata Rubik odpowiadała na pytania internautów. W kafelku do zadawania pytań pojawiło się wiele niewygodnych stwierdzeń. Celebrytka postanowiła odnieść się do wszystkich.

Więcej ciekawostek ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

O związku Agaty i Piotra Rubików wiele pisało się przy okazji emisji show TVN-u "Power Couple". Program sprawdzał, jak bardzo pary celebrytów znają siebie nawzajem. W ekstremalnych wyzwaniach sprawdzano ich zażyłość, a rezultaty widoczne były w wysokości wygranych. Podczas trwania programu muzyk często nie zgrywał się z żoną, a fani zaczęli wątpić w siłę ich związku. Ten jednak przetrwał próbę czasu i małżeństwo dalej tworzy szczęśliwy związek. W ostatniej zabawie na Instagramie Agata Rubik opowiedziała o powiększeniu rodziny.

Agata Rubik chciałaby mieć syna. W Q&A wyjawia prawdę o powiększeniu rodziny

Agata Rubik postanowiła wziąć udział w nowym instagramowych wyzwaniu - prawda czy fałsz. Poruszony został temat powiększenia rodziny. Przy zdjęciu jednej z córek stwierdziła, że ma idealne geny:

Prawda. Szkoda takich genów. Wychodzą nam przepiękne dzieci.

Agata Rubik Q&AAgata Rubik Q&A screen @agata_rubik

Ciekawą odpowiedz udzieliła przy pytaniu o chłopca. Jak wiemy, celebrycka para posiada dwie córki i choć nigdy nie narzekała na nadmiar kobiet w domu, to chętnie wychowywałaby jeszcze syna.

Prawda. Nawet bardzo. Pewnie dlatego, że z chłopakami nigdy nie było problemów, a z dziewczynami zawsze. W dzieciństwie miałam super przyjaciela, a jedyna „przyjaciółka" okazała się totalnym niewypałem. No, ale moje dziewczynki są cudowne, więc gdybym miała mieć trzecie dziecko, to chyba teraz wolałabym kolejną dziewczynkę.

Myślicie, że Agata i Piotr Rubikowie zdecydują się na powiększenie rodziny?

Agata Rubik o trzeci dzieckuAgata Rubik o trzeci dziecku @agata_rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.