Agata Rubik wspomina wypad na Bora Bora zdjęciem w bikini. Komentarz Piotra rozbraja. Fanka wtóruje

Agata Rubik postanowiła wrócić wspomnieniami do wyjazdu z Piotrem sprzed lat. Piękny krajobraz Bora Bora to nic w porównaniu z jej sylwetką w bikini. Muzyk nie może się nachwalić formy ukochanej.

Więcej historii miłosnych gwiazd znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Agata i Piotr Rubikowie udowadniają, że spora różnica wieku między zakochanymi nie ma znaczenia. Dla wielu internautów stanowią wzór do naśladowania i często chwalą się, jak budowali trwałą relację wiele lat temu. Celebrytka wspomniała właśnie jeden z ich pierwszych wypadów wakacyjnych. Uf, gorąco!

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik wspomina wypad na Bora Bora zdjęciem w bikini. Komentarz Piotra rozbraja. Fanka wtóruje

Agata Rubik spełnia się na co dzień w roli mamy dwóch nastolatek, które są stałymi gwiazdami jej social mediów. Celebrytka bierze z nimi udział w tiktokowych wyzwaniach, pozuje do zdjęć, a ostatnio opowiadała nawet na InstaStories, ile ważyły dziewczynki po urodzeniu. Nie dziwi więc, że na profilu Agaty nie brakuje również pamiątkowych zdjęć z wakacji, a do takich należy chociażby to ostatnie. Piękne krajobrazy przykuwają wiele uwagi, ale Piotr Rubik patrzy na smukłą żonę.

Przed erą zmywania, byłam mistrzynią pozowania - żartowała Agata.
Dla takich póz warto było wiosłować - napisał szybko pod zdjęciem Piotr.

Na jego komentarz zareagowała jedna z obserwatorek Agaty.

Panie Piotrze, cały czas warto. Ma pan wspaniałą żonę i nie ze względu na pozy - piękne zresztą. Serdecznie pozdrawiam państwa rodzinę, dużo zdrowia, miłości i nadal niekończącej się pozytywnej energii.
 

Warto dodać, że Agata jako była uczestniczka konkursu piękności zawsze mogła cieszyć się szczupłą sylwetką. Nawet po urodzeniu córek szybko wróciła do formy. Warto jednak dodać, że stoją za tym ćwiczenia i zdrowe odżywianie, do którego zachęca także nastoletnie pociechy.

ZOBACZ TEŻAgata Rubik chce zrzucić zbędne kilogramy: Większość ubrań jest teraz dla mnie za ciasna. Odchudzanie relacjonuje na Instagramie

Więcej o: