Agata Rubik otrzymała aroganckie pytanie od internautki. "Nie miała pani ambicji, by pracować?". Najlepsza odpowiedź

Agata Rubik zaraz po maturze poznała Piotra Rubika i już po trzech latach związku wzięli ślub. Od tego czasu była modelka skupiała się na rodzinie, o czym otwarcie mówi. Jedna z internautek niemiło zapytała, czy "nie miała ambicji, by spełniać się zawodowo".

Więcej tekstów dotyczących ciekawych wypowiedzi gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Temat dotyczący wykształcenia i ewentualnego podjęcia pracy przez Agatę Rubik wraca jak bumerang. Influencerka jakiś czas temu odpowiedziała, że obecnie zajmuje się domem i dziećmi, z czego jest zresztą bardzo dumna. Teraz zmierzyła się z kolejnym pytaniem. 

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik dostała niemiłe pytanie od internautki

Agata Rubik stwierdziła niedawno, że wystarczy jej, że jest "szefową bardzo dobrze prosperującej firmy rodzinnej - Rubik Home". Na podobne pytania dotyczące ewentualnego pójścia do pracy w przyszłości odpowiadała, że nigdzie się nie wybiera. Ostatnio z kolei zorganizowała na InstaStories Q&A i temat powrócił. Jedna z osób była ciekawa, czy Agata kiedyś miała ambicje zawodowe i marzyła o karierze. Jej słowa nie zaskakują. 

Nigdy. Pani zdrowie - rzuciła krótko Rubik.

Agata RubikAgata Rubik Instagram

Warto dodać, że zanim Agata została żoną Piotra, rozwijała się w modelingu i osiągała sukcesy. W 2004 roku wygrała konkurs Miss Dolnego Śląska. Jeszcze w tym samym roku, zaraz po zdaniu matury, wzięła udział w konkursie Miss Polonia, gdzie zdobyła tytuł II wicemiss. Dostała później propozycję angażu w międzynarodowym konkursie Miss Earth, której nie przyjęła. Zyski czerpie ze współprac na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 140 tysięcy osób. 

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. Lawina ruszyła. Po niej Zborowska i Rubik. "Pół życia słyszałam: wciągnij brzuch"

Więcej o: