Blanka Lipińska zdradziła, jak dba o włosy. Jej odpowiedź może zniesmaczyć

Blanka Lipińska podczas wakacji zorganizowała "Q&A". Jeden z fanów był zaciekawiony tym, jak autorka "365 dni" dba o włosy. Jej odpowiedź jest dość oryginalna.

Więcej ciekawostek z prywatnego życia gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Blanka Lipińska od jakiegoś czasu znajduję się w meksykańskim Tulum, gdzie odpoczywa w towarzystwie Natalii Siwiec i Jarosława Bieniuka. Choć termin powrotu minął, ta postanowiła przedłużyć pobyt w Meksyku. Czas wolny poświęciła na dokończenie scenariusza do jej nowego filmu. Historia gitarzysty i pisarki ma pojawić się na ekranach już w przyszłym roku. Celebrytka gwarantuje, że na plan chce wejść jeszcze w tym roku. Podczas wygrzewania się na plaży Blanka Lipińska postanowiła porozmawiać z fanami poprzez Q&A na Instagramie. W opowiadaniu o nowej twórczości znalazła czas na zmierzenie się z bardziej przyziemnymi pytaniami. Wśród nich pojawiło jedno o włosy pisarki. 

Blanka Lipińska znów szokuje. Część fanów zniesmaczona

Blanka Lipińska posiada niemalże 800 tysięcy obserwatorów. W instagramowej zabawie wyselekcjonowała tylko małą część pytań. Jedno z nich było dość dosadne i dotyczyło jej włosów, których nie myje zbyt często.  

Czemu tak bardzo nie lubisz myć włosów?

Celebrytka bez najmniejszego problemu wzięła na warsztat tę zagwozdkę i odpowiedziała szczerze.

Bo zajmuje mi to strasznie dużo czasu. A poza tym ja mam bardzo proste i sypkie włosy. "Brudne" dopiero zaczynają się układać.

Q&A Blanka LipińskaQ&A Blanka Lipińska screen story @blanka_LIPINSKA

Nie wiemy, czy dziwi fanów fakt, że za jej fryzurą nie stoi masa ekskluzywnych kosmetyków i szamponów, czy to, że ich nie myje. Jedno jest pewne, że zawsze dobrze wyglądają. Co ciekawe, podobną taktykę stosuje Doda. Piosenkarka jakiś czas temu zdradziła, że myje włosy maksymalnie raz w tygodniu. 

Doda wyjawiła, jak dba o swoje włosyDoda w kusym kostiumie, bez makijażu i w nieumytych włosach. Wyjawiła, co ile je myje

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska wprowadziła się do nowego apartamentu i narobiła sobie wrogów. "Nienawidzą mnie". Wielu z nas zna ten ból

Więcej o: