Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu. "Moja skóra bez grama kosmetyku". Pięknie!

Marcelina Zawadzka zrobiła fanom niemałą niespodziankę. Zazwyczaj idealnie wyglądająca prezenterka, pokazała się im w nieco innej odsłonie.

Więcej informacji na temat gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Marcelina Zawadzka udowodniła, że nie boi się pokazywać w naturalnej wersji. Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się bez makijażu. W ostatnim czasie gwiazdy coraz częściej decydują się pokazać internautom, jak wyglądają bez starannie przygotowanego make upu.  Chętnie udostępniają fotografie, na których pozują w wersji "sauté".

Anja Rubik, Magdalena Różczka, Meghan MarkleZbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Oto kompleksy gwiazd

Zobacz wideo Ludzie chcą oglądać Marcelinę Zawadzką w bikini. Dlaczego?

Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu: Tak wygląda moja skóra 

Gospodyni programu "Farma" uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich gwiazd w polskim show biznesie. Zazwyczaj stara się wyglądać nienagannie, wybiera piękne stylizacje oraz ma pełen makijaż. Tym razem jednak mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się w naturalnym wydaniu.

A tak wygląda moja skóra bez grama kosmetyku i filtra - napisała Marcelina Zawadzka na Instagramie.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Screen: Instagram/@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka w kruczoczarnych włosach

Kilka dni temu prezenterka udostępniła na InstaStories fotografię, na której zaprezentowała się internautom w zupełnie innej fryzurze. Marcelina postanowiła zaszaleć i na chwilę całkowicie odmieniła swój wizerunek.

Długie blond włosy przemieniły się w burzę ciemnych loków. Prezenterka postanowiła przymierzyć perukę i sprawdzić, jakby wyglądała w nieco innym wydaniu. Trzeba przyznać, że gwiazda w czarnych włosach jest bardzo podobna do amerykańskiej wokalistki Cher. 

Marcelina Zawadzka w przeszłości miała kruczoczarne włosy. Tak wyglądałaMarcelina Zawadzka w przeszłości miała kruczoczarne włosy. Tak wyglądała Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

Przy okazji wizerunkowych eksperymentów Marcelina Zawadzka pochwaliła się również ślubnym zdjęciem swojej mamy. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, po kim odziedziczyła urodę. 

Marcelina Zawadzka w przeszłości miała kruczoczarne włosy. Tak wyglądałaMarcelina Zawadzka w przeszłości miała kruczoczarne włosy. Tak wyglądała Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

'Farma'"Farma". Widzowie zażenowani pomysłem Marty. "Pokazówka nie z tej ziemi"

Więcej o: