Eurowizja 2022. Fani uważają, że Krystian Ochman to jedyny rozsądny wybór. "Żaden inny kandydat się nie nadaje"

Wszystko wskazuje na to, że Krystian Ochman jest faworytem do wygrania krajowych eliminacji na Eurowizję 2022. Internauci nie szczędzą mu komplementów.

Więcej o Eurowizji przeczytasz na Gazeta.pl

Oficjalnie nazwisko kandydata, który będzie reprezentował Polskę, podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji poznamy 19 lutego 2022 roku. O możliwość udziału w prestiżowym wydarzeniu walczyć będzie dziesięciu artystów. Wśród nich znalazł się również Krystian Ochman, który zdaniem internautów ma bardzo duże szanse, aby zwyciężyć i polecieć do Turynu.

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Zobacz wideo "Na tej płycie jest dużo niepewności. W tym wieku musimy się odnaleźć". Wywiad z Krystianem Ochmanem

Eurowizji 2022. Fani nie mają wątpliwości, że Krystian Ochman to eurowizyjny pewniak

Pomimo tego, że w rozmowie z portalem ESKA.pl Krystian Ochman zdradził, że bardzo chętnie zaprezentowałby na scenie w Turynie utwór zatytułowany "Gdzie iść", to ostatecznie wybór padł na piosenkę "River". Co prawda konkursowa propozycja artysty nie miała jeszcze premiery, ale fani już zaczęli zastanawiać się, jak będzie brzmiał kawałek, który został przygotowany specjalnie na 66. Konkurs Piosenki Eurowizji.

Jeżeli "River" będzie w stylu "Gdzie iść" czy "Wielkich tytułów" to będzie cudo. Piosenki w takim nietypowym stylu na Eurowizji się wyróżniają i potrafią być wysoko.
Mam nadzieje, że piosenka "River" będzie równie dobra jak "Gdzie iść" i Krystian zostanie wybrany. Ten głos dotyka wręcz duszy.
Jeśli "Gdzie iść" to angielskojęzyczne "River" to mamy wysokie miejsce na Eurowizji - czytamy w komentarzach pod zamieszczonym na YouTubie utworem "Gdzie iść".

Internauci nie mają żadnych wątpliwości, że to właśnie Krystian Ochman powinien w tym roku reprezentować Polskę.

Jedyny rozsądny wybór na Eurowizję.
Mam nadzieję, że będziesz reprezentować nas i wygrasz.
Z Krystianem mamy murowane wysokie miejsce. Żaden inny kandydat się nie nadaje na Eurowizję. Tylko Ochman - napisali fani.

Wkrótce przekonamy się, czy życzenia fanów się spełnią i Krystian Ochman otrzyma szansę na występ w Turynie.

Krystian OchmanOni mają największe szanse, aby jechać na Eurowizję

Więcej o: