Pola Lis w sukni podobnej do tej, którą kiedyś miała na sobie Kinga Rusin. Kreacje stworzył ten sam duet projektantów. Jest zestawienie zdjęć

Pola Lis w towarzystwie ojca przyszła na Galę Mistrzów Sportu. Jej kreacja zrobiła ogromne wrażenie. Fanów uderzyło podobieństwo do stylizacji znanej mamy. Kinga Rusin przed laty miała na sobie suknię tego samego projektanta.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pola Lis rzadko pojawia się na czerwonym dywanie. Córka Tomasz Lisa i Kingi Rusin nie zabiega o popularność. Jako nastolatka wychowywała się w Stanach Zjednoczonych, tam skończyła szkołę średnią i rozpoczęła studia w Nowym Jorku. Pola od jakiegoś czasu pisze felietony dla "Przeglądu Sportowego", głównie o piłce nożnej i tenisie. Nie mogła więc przejść obok Gali Mistrzów Sportu obojętnie. Zjawiła się na niej w oszałamiającej czarnej sukni z cekinami i głębokim dekoltem. Kreacja jest działem słynnego duetu "Paprocki&Brzozowski". Co ciekawe w bardzo podobnej stylizacji zaprezentowała się kiedyś matka Poli, Kinga Rusin. Słynni projektanci zwrócili na to uwagę.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tym jak dba o sylwetkę

Pola Lis, Tomasz LisGala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis na ściance ze starszą córką. Pola to prawdziwa dama

Pola Lis w uderzająco podobnej kreacji do swojej matki, Kingi Rusin

Kinga Rusin miała przed laty bardzo podobną czarną suknię stworzoną przez ten sam duet projektantów. Przypomnijmy, że zdecydowała się na jej licytację podczas jednego z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na oficjalnym instagramowym profilu duetu Paprocki&Brzozowski zamieszczono zdjęcie Poli Lis i jej mamy w uderzająco podobnych stylizacjach.

 

Projektanci skomentowali sprawę krótko. 

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Kinga Rusin i Pola Lis w naszych czarnych sukniach
 

Fani dostrzegają, że nie tylko stylizacja sprawia, że podobieństwo między paniami jest tak wyraźne. Pojawiło się wiele komentarzy, że Pola z wiekiem, coraz bardziej przypomina mamę. 

Karolina Szostak, Otylia JędrzejczykGala Mistrzów Sportu. Jędrzejczak klasycznie, a Szostak w garniturze

Więcej o: