Nie tylko Laluna wyglądała kiedyś inaczej. Monika z "Królowych życia" zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. "Metamorfoza? Och, totalna"

Niedawno pisaliśmy o Lalunie z "Królowych życia", która dziś nie przypomina dawnej siebie. Nie tylko ona przeszła ogromną metamorfozę. Monika Chwajoł przed laty też wyglądała zupełnie inaczej.

Więcej o metamorfozach znanych osób znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że każdy z nas zmienia się na przestrzeni lat. Jedni nieco mniej, inni bardziej. Część osób nie ukrywa, że odmieniony wizerunek to zasługa najróżniejszych zabiegów i pomocy chirurgów plastycznych. Na takie zdecydowała się Laluna, czyli Kasia Aleksander, która ma nawet swoją ulubioną klinikę w Stambule. Inne "królowe życia" też przeszły metamorfozy. Jedną z nich jest Monika Chwajoł.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Monika Chwajoł z "Królowych życia" kiedyś i dziś. Zestawiła dwa zdjęcia

Monika Chwajoł do obsady programu "Królowe życia" dołączyła w szóstym sezonie. Szybko zyskała spore grono fanów, z którymi pozostaje w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głównie chwali się tam swoimi stylizacjami, ale też pokazuje codzienne życie i bliskich. Kilka razy zdarzyło jej się też pokazać, jak wyglądała w przeszłości. 

W końcu na prośbę fanów 41-latka zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno archiwalne, drugie aktualne. Przy okazji zdradziła, na jakie zmiany w wyglądzie się zdecydowała. Zrzucenie 13 kilogramów to dopiero początek. Celebrytka zdecydowała się także na zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej, ale nie tylko.

Metamorfoza? Och, totalna. Tak kochani, na zdjęciu po lewej to ja w 2013 roku. Co się zmieniło? Dużo! Po pierwsze waga! Schudłam 13 kilo, po drugie? Zoperowałam nos, to zmieniło moją twarz i rysy z buzi. Zmieniłam kolor włosów, chodź ciężko było się rozstać z platyną, która według mnie teraz była okropna. Powiększone delikatnie usta, inny makijaż oczu i twarzy oraz rzęsy. To wszystko spowodowało, że wyglądam troszkę inaczej. Ale kochani, charakter i poczucie humoru mam to samo. Tutaj nic się nie zmieniło. Zdjęcie pokazuje na waszą prośbę - napisała na Instagramie.
 

Monika Chwajoł - kim jest?

Monika Chwajoł w 1993 roku jest w związku z Jackiem. Para pobrała się w 1999 roku, a z czasem doczekała się dwóch córek - Michelle i Nicolle. Czym zajmuje się celebrytka? Oprócz występowania w telewizyjnym show i prowadzenia konta na Instagramie, jest też właścicielką firmy transportowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.