High League. Znamy kolejnego zawodnika, który zawalczy podczas drugiej edycji gali. To przyjaciel Ekipy Friza

To już pewne. Bliski przyjaciel Ekipy Friza ponownie zmierzy się w oktagonie High League. Jego debiutancki pojedynek zakończył się ogromnym sukcesem. Kim jest Kuba Nowaczkiewicz?

Więcej ciekawostek z show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

5 lutego na krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się druga odsłona High League. Organizatorzy stopniowo odsłaniają kolejnych zawodników, którzy tym razem zmierzą się w oktagonie. Nie zabraknie ulubieńców publiczności.

Zobacz wideo Których polityków trzeba wysłać na emeryturę? "Ja się ze swoimi poglądami nie kryję"

High League poinformowało, że na drugiej gali ponownie zobaczymy Jakuba Nowaczkiewicza. Zawodnik od dłuższego czasu trenuje sporty walki, a wcześniej występował między innymi podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA. Jak podaje informator prasowy federacji, 23-latek spełni swoje największe marzenie i wystąpi przed własną publicznością.

 

Jakub Nowaczkiewicz wystąpi High League drugi raz

Zawodnik zgromadził na Instagramie grono 200 tysięcy wiernych fanów, a jego wpisy cieszą się ogromną popularnością. W oktagonie High League wystąpił po raz pierwszy 28 sierpnia. Udało mu się pokonać Przemysława "Kolara" Kolarczyka w pierwszej rundzie. Na ten moment nie jest znany nowy rywal Jakuba Nowaczkiewicza.

Zawodnik jest związany z Ekipą Friza. Kogo jeszcze zobaczymy?

Jakub Nowaczkiewicz jest bliskim przyjacielem Tromby - jednego z członków Ekipy. Podczas pierwszej gali, youtuber stał w jego narożniku i był ogromnym wsparciem. Tym razem będziemy mogli oglądać zmagania jednego z youtuberów grupy Friza. Mini Majk zmierzy się z Big Jackiem. Obaj panowie mają już doświadczenie w oktagonie. Mateusz Krzyżanowski kilka lat temu walczył z Kruszwilem na Fame MMA.

Wiemy, kto zmierzy się w walce wieczoru High League 2

Podczas walki wieczoru High League 2 będziemy mieli okazję oglądać starcie Jarosława pashyBiceps Jarząbkowskiego i Michała Owcę Owczarzaka. Kolejnym głównym pojedynkiem jest walka kobiet, w której zmierzą się Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk. Na ten moment karta walk wygląda następująco:

  • Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Michał Owca Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata Fagata Fąk
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs Maciej Big Jack Jarema
  • Norbert Dis Gierczak vs Maciej Zony Zoniuk
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA.
Więcej o:
Copyright © Agora SA