High League. W lutym Fagata wejdzie do oktagonu. Niebawem dowiemy się, z kim będzie walczyć

High League ogłosiło kolejną zawodniczkę, która dołączyła do federacji. Na gali, która odbędzie się na początku lutego, wystąpi Agata Fąk znana internautom jako "Fagata".

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Pierwsza gala High League odbyła się pod koniec sierpnia 2021 roku. Walką wieczoru był pojedynek najpopularniejszych influencerek w Polsce, czyli Natalii Kaczmarczyk i Lexy Chaplin. Z racji tego, że wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, organizatorzy podjęli decyzję o kontynuowaniu imprezy. W sieci dostępne są już szczegóły, kto wystąpi podczas drugiej gali, która zostanie zorganizowana w przyszłym roku. 

Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek. Zaliczyła sporo wpadek z Photoshopem

Zobacz wideo Natsu opowiada o swoich odczuciach po walce na High League

Fagata nową zawodniczką High League

Agata Fąk już kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że wprowadziła do codziennej rutyny zwiększoną aktywność fizyczną. Dziewczyna jednak nie mówiła wprost, że jest to związane z przygotowaniem do walk w oktagonie. Oficjalna informacja o dołączeniu do federacji pojawiła się 9 grudnia na profilu High League.

Na debiut tej influencerki czekała cała Polska! Agata Fąk "Fagata" kolejną uczestniczką gali HIGH League 2 - czytamy na Instagramie.

Jeszcze nie wiadomo, kto będzie jej przeciwniczką. Organizatorzy zapowiedzieli, że szczegóły zostaną podane w poniedziałek 13 grudnia. W komentarzach pod postem część fanów obstawia, że influencerka może walczyć z Lexy Chaplin, która przegrała pojedynek z Natsu.

Czuję, że z kimś z Teamu X lub z Lexy.
Pewnie z Lexy albo Malubą - przypuszczają internauci. 
 

Szczegóły na temat drugiej gali High League  

Wiadomo już, że wydarzenie odbędzie się 5 lutego 2022 roku w TAURON Arenie w Krakowie. Znana jest też walka wieczoru. Federacja ogłosiła, że głównym pojedynkiem drugiej gali High League będzie starcie debiutujących w sportach walki, Jarosława Jarząbkowskiego i Michała Owczarzaka. Ceny wejściówek zaczynają się od 70 złotych i można je nabyć między innymi na stronie eventim.pl.

High League II - kiedy kolejne starcie youtuberów i influencerów? High League 2022. Znamy termin drugiej i kolejnych edycji ligi

 
Więcej o: