Roxie Węgiel na pokładzie ewakuowanego samolotu do Dubaju. Wiemy, co się stało. Piosenkarka uspokaja fanów

Roksana Węgiel była na pokładzie samolotu, który miał wypadek. Opowiedziała co się wydarzyło.

Więcej o podróżach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

2021 rok okazał się być bardzo pracowity dla Roxie Węgiel. Młoda piosenkarka w pocie czoła pracowała nad nową płytą i współprowadziła nową odsłonę programu "You Can Dance - Nowa Generacja". W piątek został wyemitowany ostatni odcinek show. Artystka postanowiła wybrać się na zasłużone wakacje.

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!

Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty RozenekNieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek. Zaliczyła sporo wpadek z Photoshopem

Roksana Węgiel za cel podróży obrała jeden z popularniejszych w ostatnim czasie kierunków. Zjednoczone Emiraty Arabskie to doskonała ucieczka od szarugi i obowiązków. Okazuje się, że już na samym początku Roxie doświadczyła nieprzyjemnej przygody.

Samolot, którym leciała Roxie miał wypadek

Jeden z fanpege'ów opublikował na InstaStories niepokojącą informację. W internecie pojawił się wpis, w którym czytamy, że samolot, którym Roxie miała się udać do Dubaju miał wypadek. Pasażerowie relacjonowali, że odladzarka uderzyła w skrzydło i mocno zatrzęsło pojazdem. Na szczęście skończyło się jedynie na strachu. 

Piosenkarka szybko uspokoiła fanów. Noc spędziła w hotelu

Roksana Węgiel szybko uspokoiła fanów. Na InstaStories udostępniła wcześniej wspomnianą relację i poinformowała, że uniknęła nieprzyjemności. Noc spędziła w hotelu, a w poniedziałek szczęśliwie wyruszyła do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel w FAME MMA? "Jestem pewna, że tam kiedyś wystąpię"

Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot, ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwile wylatujemy, także chill - Roxie uspokaja fanów.

Roksana Węgiel poinformowała o wypadku samolotowy do DubajuRoksana Węgiel poinformowała o wypadku samolotowy do Dubaju Instagram: @roxie_wegiel

Roxie postanowiła poinformować fanom, kto zajmie się jej pupilem pod nieobecność. Pusheen przebywa w jednym z hoteli dla kotów, gdzie spędza czas z innymi zwierzakami.

Więcej o: