Young Leosia ma problemy ze zdrowiem. Raperka odwołała występ w Warszawie. "Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli"

Young Leosia odwołała koncert. Raperka poinformowała fanów na Instagramie, że jest chora.

Więcej informacji na temat Young Leosi przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Fani młodej raperki oszaleli, gdy na początku listopada Young Leosia poinformowała, że niebawem wyruszy w trasę koncertową. Bilety niemal wszędzie wyprzedały się w zawrotnym tempie, dlatego tydzień po ogłoszeniu występów organizatorzy podjęli decyzję o dodaniu kilku dodatkowych terminów. Niestety z powodu pogorszenia stanu zdrowia artystki jeden z koncertów, który miał się odbyć na początku grudnia, został przełożony.

Wanda i Paweł Rabczewscy z DodąRodzice Dody zakochali się od pierwszego wejrzenia. Były też kłopoty

Zobacz wideo Julia Pośnik - Żabson, Young Leosia i Mata. Z kim feat, z kim balet, a z kim randka?

"Hulanki Tour". Nie odbędzie się koncert Young Leosi w Warszawie 

Na "Hulanki Tour" składają się koncerty w jedenastu miastach. Raperka, którą pokochała polska publiczność, rozpoczęła występy 19 listopada w krakowskim Klubie Studio. Na początku grudnia w Warszawie publiczność miała bawić się przy największych hitach Young Leosi, wydarzenie zostało jednak przełożone na połowę miesiąca. Informacja o tym oraz powód został podany w mediach społecznościowych artystki.

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba […]. Nie będę w stanie dać wam najlepszego show, na jakie zasługujecie […], dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść koncert na 15.12.2021 - napisała Young Leosia.

Raperka zapewniła, że wszystkie zakupione bilety zachowają ważność. Jeżeli komuś nie odpowiada jednak nowy termin, organizatorzy umożliwiają dokonanie zwrotu zakupionej wejściówki. 

Dobry nastrój nie opuszcza Young Leosi 

Oprócz informacji o zmianie terminu Young Leosia udostępniła zdjęcie, na którym widać, że jest w trakcie zabiegu medycznego.

Co jak co, ale mam najbardziej swagowy nebulizator w mieście - napisała.

Young LeosiaYoung Leosia Screen: Instagram/@youngleosia

Young LeosiaYoung Leosia Screen: Instagram/@youngleosia


Nebulizator to urządzenie, które wykorzystywane jest między innymi w leczeniu przeziębień, poprzez wykonywanie inhalacji z soli fizjologicznej. Sprawdza się również przy podawaniu leków w przypadku chorób górnych dróg oddechowych. 

Życzymy Young Leosi szybkiego powrotu do zdrowia i na scenę.

Więcej o: