Monika Kociołek z Teamu X opowiedziała o zdrowiu psychicznym. "Bywa naprawdę różnie. Zawsze to ukrywałam"

Monika Kociołek postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Członkini Teamu X zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła, kto pomaga jej w walce o dobre samopoczucie psychiczne.

Więcej informacji na temat znanych influencerów znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

W ostatnim czasie influencerzy coraz częściej otwarcie mówią o problemach i negatywnych emocjach, które im towarzyszą. Temat zdrowia psychicznego przestaje być spychany na drugi plan i gwiazdy mediów społecznościowych chętnie dzielą się z fanami informacjami na temat gorszych momentów. Również Monika Kociołek otworzyła się przed obserwatorami i podzieliła się kilkoma przemyśleniami. Okazuje się, że w życiu młodej youtuberki jest osoba, która szczególnie pomaga jej w trudnych chwilach.

Zobacz wideo Pod dom Teamu X przyjechało pogotowie

Monika Kociołek stara się częściej pokazywać prawdziwe emocje: Jestem tylko człowiekiem  

Jedno z pytań zadanych przez fanów dotyczyło samopoczucie młodej influencerki w życiu prywatnym. Monika Kociołek postanowiła być szczera w tej kwestii i przyznała, że miewa gorsze i lepsze dni. Co więcej, dodała, że wcześniej starała się ukryć przed internautami chwile słabości, ponieważ chciała uchodzić za osobę silną, której wszystko w życiu wychodzi.

Bywa naprawdę różnie. Zawsze to ukrywałam, bo chciałam być silna i nie pokazywać, że coś mi nie wychodzi […]. Czasami moje zachowania są dobre, a czasami mniej. Pamiętajcie, że jestem tylko człowiekiem - napisała.

Członkini Teamu X dodała, że aktualnie coraz częściej pokazuje w mediach społecznościowych towarzyszące jej również negatywne emocje. Dziewczyna wyznała, że otrzymuje dużo pomocy i wsparcia od partnera, który towarzyszy jej zarówno w dobrych, jak i gorszych momentach w życiu.

Bardzo pomaga mi i mam duże wsparcie w moim chłopaku. Za co jestem mu wdzięczna.

Monika obiecała również, że wkrótce szerzej opowie o problemach, z którymi zmagała się w przeszłości. Jednym z nim był właśnie brak akceptacji siebie. To właśnie ukochany Moniki pomógł jej uporać się z negatywnymi myślami na swój temat.

 

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Nie wahaj się po nią zwrócić. Poniżej lista z numerami telefonów, pod które mogą dzwonić osoby chcące uzyskać pomoc (przytaczamy ją za biurem RPO):

  • 800 220 280 telefon zaufania Fundacji Znajdź Pomoc (od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00) dla osób w kryzysie psychicznym związanym z pandemią koronawirusa;
  • 800 100 102 infolinia wsparcia psychologicznego uruchomiona przez Wojska Obrony Terytorialnej (7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00, bezpłatna);
  • 22 230 22 07 linia wsparcia psychologicznego prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż (codziennie w godzinach 10.00-22.00) - pracownicy świadczą pierwszą pomoc psychologiczną poprzez rozmowę i działania psychoedukacyjne;
  • 116 111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości;
  • 510 260 554 lub 517 360 159 linia wsparcia Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego prowadzona przez Instytut Psychiatrii i Neurologii (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00).
Więcej o:
Copyright © Agora SA