Rafał Maślak i jego żona Kamila ochrzcili córkę. Są zdjęcia z wydarzenia. "Piękny czas"

Za córką Rafała i Kamili Maślaków ceremonia chrztu świętego. Ujęciami z tamtego dnia dumny ojciec pochwalił się w mediach społecznościowych.

Bądź na bieżąco. Wieści o życiu rodzinnym polskich i zagranicznych gwiazd znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Rafał Maślak należy do grona aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Można w nich oglądać zarówno śmieszne filmiki ze scenkami z życia rodzinnego modela, czy jego kadry z bliskimi mu osobami. Tam też pochwalił się w sierpniu, że na świat przyszło jego drugie dziecko. Niedawno odbyła się ważna dla dziewczynki uroczystość.

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał, jak bawi się z synem

Mateusz Gessler, Jacek Fedorowicz, Kinga RusinSokół jest prawnukiem Stanisława Wyspiańskiego. Inne pokrewieństwa mogą zaskoczyć

Rafał Maślak ochrzcił córkę Michalinę. Pokazał ujęcia

Rafał Maślak na Instagramie pokazał ujęcia z chrztu małej Michaliny. Widać na nich, chociażby to, jak ksiądz polewa wodą święconą głowę dziewczynki, dumnego ojca podnoszącego ją w kościele czy jego i Kamilę Maślak pozujących z pociechą. Oboje byli elegancko ubrani, a na ich twarzach malował się uśmiech. Mister Polski 2014 pokazał też, jak została udekorowana sala na rodzinne przyjęcie już po religijnej ceremonii. Nie brakowało różowych balonów oraz małych bukietów róż ustawionych na stole.

Chrzest święty Michaliny #chrzest #rodzina #pięknyczas - dodał w opisie posta.

W komentarzach internauci rozpływali się nad rodzinnymi kadrami. Przesyłali też wiele życzeń dla dziewczynki z okazji jej chrztu.

Piękny, wzruszający czas.
Dużo szczęścia i łask Bożych dla Michalinki.
Wszystkiego dobrego dla Michasi - czytamy.
 

Laura Lewandowska i Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała pokój Laury. Jest nieco minimalistycznie

Rafał Maślak nie ukrywał już wcześniej, że wiara jest dla niego czymś ważnym w życiu. Razem z ukochaną trzy lata temu wziął ślub kościelny, a rok później potem oboje ochrzcili syna Maksymiliana. Wtedy również w mediach społecznościowych Mister Polki 2014 opublikował zdjęcia z ceremonii.

Więcej o: