Rafał Maślak ochrzcił syna. Internauci śmieją się, że ksiądz wziął przykład z "Króla Lwa". Faktycznie

Rafał Maślak w sobotę ochrzcił syna. Zdjęciami z uroczystości pochwalił się w mediach społecznościowych. Zachowanie księdza rozbawiło internautów, którzy porównali jego gest do jednego z najsłynniejszych fragmentów produkcji "Król Lew".

Pod koniec marca Rafał Maślak pochwalił się na Instagramie, że został ojcem. Na świecie pojawił się jego syn i modelki Kamili Nicpoń-Maślak, który otrzymał imię Maksymilian. W sobotę chłopiec został ochrzczony w jednym z kościołów w Łęknicy (woj. lubuskie). Szczęśliwy tata pokazał na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z uroczystości.

Rafał Maślak pochwalił się, jak karmi syna. Wspiera go zaskakujący pomocnik. Zobacz:

Zobacz wideo

Rafał Maślak ochrzcił syna

Mister Polski 2014 od samego początku nie zakrywał twarzy syna i chętnie pokazuje go w mediach społecznościowych. Dlatego na ujęciach z chrztu możemy zobaczyć, że chłopiec był bardzo spokojny i zadowolony.

Maksymilian jest już wśród naszych #chrzest #maksymilian - napisał Maślak.

Jednak internauci zwrócili uwagę zwłaszcza na jedno zdjęcie. Zostało zrobione, gdy Maślakowie, ich syn, chrzestny dziecka oraz ksiądz znaleźli się przy ołtarzu. Duchowny podniósł malucha do góry, a wszyscy podnieśli głowy, żeby się mu przyjrzeć.

Choć bez wątpienia była to dla nich wyjątkowa chwila, to internautów bardzo rozbawiła. W komentarzach porównali ją do kultowego fragmentu z "Króla Lwa".

Jak w "Królu Lwie".
Może to ulubiona bajka księdza?
Scena z "Króla Lwa"? Niech zdrowo rośnie - piszą rozbawieni.

Faktycznie, nie da się nie zauważyć podobieństwa do tego fragmentu. Być może ksiądz wcześniej był na premierze nowej wersji hitowej bajki, która miała swoją premierę 19 lipca. Jedno jednak jest pewne - wygląda to dość zabawnie, prawda?

Chrzest syna Rafała Maślaka, fragment z 'Króla Lwa'Chrzest syna Rafała Maślaka, fragment z 'Króla Lwa' Facebook.com/ RafalMaslakonline, screen z 'Króla Lwa'

AW