"Top Model". Tiktokerka usłyszała "TAK", po czym nie zaproszono jej na bootcamp. "Nie miałaś żadnej ckliwej historii"

Tiktokerka Zuzanna Maroszek podzieliła się z obserwatorami informacją, że wzięła udział w dziesiątej edycji programu "Top Model". Przy okazji zdradziła również kulisy popularnego show, co skłoniło internautów do opowiedzenia historii, które im się przydarzyły.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Niedawno zakończyła się jubileuszowa edycja "Top Model". Przez kilka miesięcy widzowie mogli poznać młodych uczestników i uczestniczki, którzy walczyli o dojście do wielkiego finału i zwycięstwo. Jedną z takich osób mogła również być Zuzanna Maroszek. Niestety jej przygoda z "Top Model" skończyła się równie szybko, jak się zaczęła. Tiktokerka opowiedziała, dlaczego nie mogła zrealizować marzenia o udziale w programie.

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Zobacz wideo Zaręczyny za kulisami "Top Model"

Dlaczego tiktokerka Zuzanna Maroszek nie wzięła udziału w bootcampie?

Dziewczyna nagrała krótki film, w którym wyznała, że udało jej się przejść castingi. Niestety po trzech dniach otrzymała telefon od twórców programu, że jednak nie może wziąć udziału w bootcampie. Z nagranie niestety nie możemy dowiedzieć się, co było bezpośrednio przyczyną takiej decyzji. 

Film, który pojawił się na profilu Zuzanny, do tej pory obejrzało ponad milion użytkowników. W komentarzach internauci zastanawiają się, dlaczego tiktokerka pomimo wcześniejszego werdyktu jury została w ten sposób potraktowana. Dużo osób jako bezpośredni powód wskazuje brak smutnej historii z życia dziewczyny.

Zakład, że po prostu nie miałaś żadnej ckliwej historii.
Tatuaże, kolczyki no i na pewno nie opowiedziałaś smutnej historii.
Mogłaś powiedzieć coś przykrego na temat swojego życia.

Pojawiły się również komentarze, w których internauci podzielili się przeżyciami, które ich spotkały, podczas gdy sami byli uczestnikami popularnych programów telewizyjnych. Jedna z użytkowniczek TikToka opowiedziała historię związaną z "The Voice of Poland".  

Tak samo miałam z "The Voice of Poland". Były już ustalenia dotyczące umowy oraz wyboru utworów.

W odpowiedzi na te słowa inna dziewczyna dodała, że również nie miło wspomina popularny program muzyczny.

Miałam to samo! Umowy, rozmowy przez telefon z osobami z programu. Miałam już umówiony dzień nagrań i nagle tydzień wcześniej dostałam informację, że jednak wszystko odwołane - napisały internautki. 

Dużo osób dziękowało Zuzannie, że zdecydowała się podzielić historią związana z popularnym programem. Internauci w komentarzach pod filmem apelowali również, żeby uczestnicy częściej dzielili się sytuacjami, które ich spotkały. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ze względu na obowiązuje ich umowy.

Więcej o: