Friz skarży się na gorsze samopoczucie i tęskni za narzeczoną. "Leżę pod kołdrą i jest mi bardzo zimno"

Friz chętnie publikuje w mediach społecznościowych informacje na temat życia prywatnego. Tym razem założyciel Ekipy ubolewał, że nie najlepiej się czuje i walczy z chorobą.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Karol Wiśniewski w ostatnim czasie ma ręce pełne roboty. Oprócz tworzenia filmów na prywatny kanał nadzoruje również nowy projekt o nazwie Genzie, a także występuje w odcinkach innych youtuberów. Na InstaStories zdradził, że właśnie udział w nagraniach dla kolegi z Ekipy przypłacił zdrowiem.

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu. Trwa kolejny etap jego projektu

Friz skarży się na złe samopoczucie: Czy ktoś mnie zagrzeje?

Okazało się, że znany youtuber musiał na chwilę zwolnić tempo i odpocząć, ponieważ dopadło go przeziębienie. Z opublikowanej relacji fani mogli dowiedzieć się, że założyciel Ekipy zachorował. Przez kilka godzin zmagał się z wysoką gorączką, brakiem apetytu i ogólnym osłabieniem organizmu.

Leżę pod kołdrą i jest mi bardzo zimno. Czy ktoś mnie zagrzeje? Wera, gdzie jesteś? Mam 39 stopni gorączki - powiedział na InstaStories.

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

Gorsze samopoczucie spowodowało, że youtuber pierwsze danie zjadł dopiero pod koniec dnia. Przy okazji zaczął się zastanawiać, czy mniejsza liczba spożywanych posiłków korzystniej wpływa na szybszą regenerację organizmu w trakcie choroby.

Kiedyś usłyszałem, ale nie wiem, czy to prawda, że jak się jest chorym i nie je się zbyt często, to nawet lepiej, bo organizm skupia się na walce z chorobą.

Wszystko wskazuje jednak na to, że gorsze samopoczucie nie trwało zbyt długo. Następnego dnia Karol Wiśniewski poinformował fanów, że czuje się dużo lepiej i może wracać do pracy w mediach społecznościowych. 

Wstałem i jest już lepiej. Śmieszne, bo wczoraj w pewnym momencie miałem 39 stopni gorączki. Dziś mam ważne nagrywki w Genzie, więc musiałem wyzdrowieć - napisał Friz na Instagramie.

Jak widać będąc najsławniejszym youtuberem w Polsce nie można pozwolić sobie, na zbyt długiego pozostanie w łóżku. Liczne projekty i obowiązki zobowiązują do szybkiego powrotu do zdrowia.

 
Więcej o: