Nowa piosenka Natsu podbija sieć. Szpileczka wbita czołowemu raperowi? "Nie przejmuj się"

Internauci pokochali nową piosenkę Natalii Kaczmarczyk. Teledysk do utworu "Duchy" znajduje się na liście najpopularniejszych filmów na YouTubie. Od dnia premiery ma już ponad 1,3 mln wyświetleń. Influencerka wyprzedziła tym samym popularnego rapera.

Więcej artykułów na temat Natsu przeczytasz na Gazeta.pl

Natsu nieustannie zaskakuje fanów. Niedawno ogłosiła, że w styczniu zakończy się jej przygoda z Teamem X oraz zapowiedziała nowy projekt. 7 listopada na YouTubie pojawiła się długo wyczekiwana piosenka "Duchy", która szybko zyskała ogromną popularność. Internauci zastanawiają się, czy osoby, które pojawiły się w teledysku dołączą do Natsu w nowym Teamie. Influencerka rozwiała jednak wszystkie wątpliwości.

Zobacz wideo Natsu pokazała kulisy ostatniego koncertu Teamu X oraz powrót do domu

Natsu wyprzedziła Malika Montanę. "Duchy" w czołówce karty "na czasie" na YouTubie

Premiera "Duchów" planowana była na 31 października, ale ostatecznie się przesunęła. Natsu tłumaczyła, że piosenka musi być dopracowana w każdym szczególe, dlatego w sieci pojawiła się dopiero 7 listopada. Teledysk utrzymany jest w mrocznym, halloweenowym klimacie i był kręcony w Energylandii, na farmie dyń oraz w domu strachów w Krakowie.

Oprócz Natsu w piosence możemy usłyszeć innych influencerów. Są to: Paulina Hornik, Dominik Henne (Ceglax) i Psycholka. Fani zaczęli podejrzewać, że być może właśnie te osoby wezmą udział w nowym projekcie Natalii, który został zapowiedziany na wiosnę 2022. Członkini Teamu X zaprzeczyła jednak wszystkiemu na InstaStories. 

Proszę nie rozprzestrzeniać fałszywych informacji, że założyłam Natsu squad. To był tylko tekst piosenki - napisała na Instagramie.
 

Natalia pochwaliła się również, że jej nowa piosenka cieszy się większą popularnością niż utwór Malika Montany.

@donmalikmontana nie przejmuj się - napisała członkini Teamu X.

NatsuNatsu Screen: Instagram/@natalia.kaczmarczyk

Czy piosenka "Duchy" jest zapowiedzią kolejnego projektu Natsu?

Fani zauważyli, że na końcu teledysku wyświetla się plansza z tajemniczą datą i godziną. Widzowie zastanawiają się, co może ona oznaczać. Niektórzy wskazywali, że może to być data premiery kolejnej produkcji Natsu. Wkrótce się o tym przekonamy, ponieważ Natalia zapowiedziała, że już niedługo rozpocznie codzienne nagrywanie filmów i z pewnością o wszystkich planach poinformuje na YouTubie.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.