Kristen Stewart udzielała wywiadu i nagle warknęła na dziennikarza. "Wygoogluj sobie to g*wno!"

Kristen Stewart od momentu premiery filmu, w którym wciela się w księżną Dianę, ciągle musi odpowiadać na pytania o to, co ją łączy z uwielbianą członkinią rodziny królewskiej. Aktorka ma już dosyć pytań reporterów.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kristen Stewart zaczynała karierę jako młoda dziewczynka, ale prawdziwy rozgłos przyniosła jej rola Belli w "Zmierzchu". Od tego momentu młodej aktorce na każdym kroku towarzyszyli paparazzi.

Zobacz wideo "Spencer". Zwiastun nowego filmu o księżnej Dianie. Kristen Stewart w roli tytułowej

archiwalia arch "Sukienka zemsty" księżnej Diany wraca. Tym razem na plan "The Crown"

Kristen Stewart ma dość porównań do księżnej Diany

Rola nastolatki zakochanej w wampirze sprawiła, że Stewart została sławna, jednak jej umiejętności aktorskie nie zostały szczególnie docenione. Od tego czasu aktorka przeszła wiele metamorfoz. Udało jej się pozbyć łatki dziewczyny z sagi "Zmierzch". Dowodem na to jest choćby tytułowa rola w filmie o księżnej Dianie - "Spencer". Produkcja, którą wyreżyserował Pablo Larraín, to fantazja o kluczowym weekendzie w życiu legendarnej księżnej. 

 

Ponieważ życie osobiste Stewart, podobnie jak życie Diany, długo znajdowało się na okładkach magazynów, wiele osób chce widzieć, czy aktorka czuje, że ma z matką Harry’ego i Williama wspólne doświadczenia. Sam reżyser również przyznał, że obsadził Kristen Stewart w głównej roli, właśnie z uwagi na fakt, że aktorka na własnej skórze przekonała się, czym jest obsesja ze strony mediów.

Okazuje się jednak, że pytania o powiązania Stewart z Dianą powracają tak często, że artystka całkiem straciła cierpliwość.

Stewart do dziennikarza: Wygoogluj to g*wno!

Jeden z dziennikarzy miał spytać aktorkę, czy może odnieść się do tego, że paparazzi i media byli mocno zainteresowani lady Di. Chciał również dowiedzieć się, czy kręcąc film "Spencer", Kristin Stewart "zmieniła" w jakiś sposób swoje życie. Odpowiedź aktorki zaskoczyła.

Nie. Robię coś zupełnie innego niż Diana i myślę, że już dużo o tym opowiadałam. Więc biorąc pod uwagę, że nie masz więcej czasu, wygoogluj sobie to g*wno. Ja mam dość - odpowiedziała z uśmiechem Stewart.

Meghan Markle, księżna Kate Księżna Kate "desperacko pragnie być nową Dianą", ale to Meghan zbiera pochwały

Aktorka zapewniła, że kręcąc film, nie czuła, że się zmienia. Podkreśliła, że podeszła do tego zadania technicznie i nie pozostawała w roli dłużej niż było to potrzebne. Wykorzystała swój warsztat, nie wchodząc w całości postaci, którą miała odtworzyć.

Więcej o: