Więcej na temat "Top Model" przeczytasz na Gazeta.pl
Za nami kolejny odcinek "Top Model", a wraz z nim kontrowersje i dyskusje widzów. W sieci wybuchła prawdziwa burza związana z decyzją jury. Internauci uważają, że zmarnowano potencjał Aleksandry Skubis.
Aleksandra Skubis miała okazję już raz odpaść z programu TVN. Wraz z Łukaszem nie poradzili sobie podczas sesji nawiązującej do mitologii słowiańskiej. Na jej szczęście z początkiem kolejnego epizodu z udziału w programie zrezygnowała Sophia Mokhar. Aleksandra Skubis powróciła na miejsce koleżanki decyzją produkcji. Nie na długo.
Zobacz także: Fan Dody twierdzi, że ta ma cztery palce... Kim Kardashian ma ich sześć, ale spójrzcie w oczy Henry'ego Cavilla
Finałowa sesja dla magazynu "Vogue Polska" zadecydowała o tym, kto będzie miał okazję zaprezentować się podczas Fashion Weeku. Większość uczestników zdobyła wiele komplementów. Nicole Akonchong dostała propozycję współpracy z magazynem modowym. Niestety nie każdy uczestnik miał tyle szczęścia. Z programu już drugi raz odpadła Ola. Decyzja jury oburzyła widzów.
Fani "Top Model" uważają, że Aleksandra Skubis jest najbardziej niedocenianą uczestniczką dziesiątego sezonu. W komentarzach pod postem na Instagramie programu rozpętała się prawdziwa burza. Uważają, że to właśnie Ola miała największy potencjał i powinna mieć szansę pokazania się na Fashion Weeku.
Ola jest najbardziej niedocenianą osoba w programie, a ma największy potencjał.
Niedoceniona!!! Co oni za zdjęcie wzięli? Od początku było widać, że chcą ją wywalić.
Uwaga o tym, że pozy były zmieniane za szybko powinna paść podczas sesji w stronę modelki, a nie kamery… Ola jest świetna, ale niestety jurorzy wybrali ją sobie za kozła ofiarnego tej edycji, zaczynając od zniszczenia fryzury - piszą oburzeni widzowie "Top Model".
Zgadzacie się z decyzją jury?
Joanna Brodzik rozprawiała o życiowych zmianach. Nagle wypaliła. "Jestem wolna i..."
Edward Linde-Lubaszenko nie żyje. Informację potwierdził syn
Kożuchowska opublikowała zdjęcie, a internauci jej nie poznają. "Kto to jest?"
Małgorzata Rozenek-Majdan odsunęła się od kościoła. Miała ku temu ważny powód
Piotr Stramowski i Natalia Krakowska zaręczyli się! Narzeczona już wcześniej podsycała domysły
Narciarka biegowa obnażyła prawdę o wiosce olimpijskiej. Wyjawiła, na czym śpią sportowcy. "Jest bardzo źle"
Agata Młynarska wzywa Donalda Tuska do działania. Do apelu dołączyła Grażyna Szapołowska
Zwrot w aferze Wyszkoni kontra Konkol. Sąd podjął ważną decyzję
Już wiosną Aleksandra Uznańska-Wiśniewska zostanie mamą. Posłanka nie zwalnia tempa