Fan Dody twierdzi, że ta ma cztery palce... Kim Kardashian ma ich sześć, ale spójrzcie w oczy Henry'ego Cavilla

Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale niektóre znane osoby mają pewne defekty. Kim Kardashian ma sześć palców, a jedna z modelek boryka się z łysieniem.

Doda ma cztery palce u stopy?

Jeden z fanów Dody przeanalizował zdjęcie wokalistki i uznał, że ta ma cztery palce u stopy. Doda nie trzymała fanów długo w niepewności i odpowiedziała na liczne pytania. Potwierdziła, że ma pięć palców, jednak nie wyjaśniła, dlaczego na zdjęciu widać tylko cztery.

Możesz odetchnąć z ulgą, jest pięć - napisała Rabczewska.

Doda dementuje, że ma cztery palce u stópDoda dementuje, że ma cztery palce u stóp Fot. Instagram/ dodaqueen

Stopy Kim Kardashian

Nie tylko na stopy Dody internauci zwrócili uwagę. Dla wielu osób Kim Kardashian jest chodzącym ideałem, jednak kiedyś przez przypadek wydało się jednak, że i ona ma pewnie niedoskonałości. Kim ma nie cztery, nie pięć, a sześć palców u stopy.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram/kimkardashian

Naomi Campbell boryka się z łysieniem

Lata noszenia doczepów i drastycznych zmian fryzury negatywnie odbiły się na włosach Naomi Campbell. Modelka od dawna boryka się z łysieniem. Często korzysta z peruk, jednak i te płatają jej czasami figle.

Naomi CampbellNaomi Campbell EastNews

Henry Cavill - jaki ma kolor oczu?

Na pierwszy rzut oka Henry Cavill ma niebieskie oczy. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładniej, dostrzeżemy brązową plamkę na lewym. Aktor urodził się z heterochromią.

Henry CavillHenry Cavill Instagram/henrycavill, EastNews

Karolina Kurkova nie ma pępka

Karolina Kurkova w dzieciństwie przeszła operację, która nie obyła się bez komplikacji. W wyniku źle przeprowadzonego zabiegu "straciła" pępek. Ponoć wielu fotoedytorów było posądzanych, że nieumiejętnie przerabiają jej zdjęcia w programach graficznych i usuwają go.

Karolina KurkovaKarolina Kurkova EastNews

Daryl Hannah i palec u dłoni

Daryl Hannah nie ma z kolei kawałka palca w lewej dłoni. Ponoć straciła go, mając zaledwie trzy lata, kiedy to jej dłoń zaklinowała się w kole pasowym studni.

Daryl HannahDaryl Hannah EastNews

Megan Fox cierpi na brachydaktylię

Megan Fox cierpi na brachydaktylię, czyli wrodzoną wadę, polegającą na skróceniu palców dłoni i/lub stóp. 

Megan FoxMegan Fox ONSWięcej o: