Friz powiedział, kto może opuścić Ekipę. Okazuje się, że ma faworyta do odejścia i "nie jest to personalna kwestia"

Friz zdradził, kogo mógłby wyrzucić z Ekipy. Dlaczego wybór Karola padł właśnie na tę osobę? Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Więcej artykułów na temat Ekipy Friza przeczytasz na Gazeta.pl

W jednym z najnowszych filmów Wersow z serii "Czy to prawda, że…" wystąpił jej narzeczony, czyli Karol Wiśniewski. Zadanie założyciela Ekipy polegało na udzielaniu odpowiedzi na pytania zadane przez widzów. Jedno z nich było bardzo ciekawe, ponieważ Friz musiał powiedzieć, kogo wyrzuciłby z Ekipy. Okazało się, że grupa youtuberów świetnie poradziłaby sobie bez Łukasza Wojtycy. 

Dakota Johnson ZendayaJohnson olśniewa na festiwalu w Wenecji. Stewart? Też, ale czyżby zapomniała spodni?!

Zobacz wideo Wujek Łuki - Koło Plotka Extra

Ekipa bez Wujka Łukiego? To bardzo możliwe

Dociekliwi widzowie postanowili dowiedzieć się, kogo Friz mógłby wyrzucić z Ekipy. Odpowiedź na to pytanie okazała się trudna dla youtubera. Na początku Karol wskazał siebie, po chwili jednak zmienił zdanie i wyznał, że byłby to Wujek Łuki. Swoją decyzję uzasadnił tym, że Łukasz Wojtca aktualnie zajmuje się innymi sprawami i bardzo rzadko pojawia się na nagraniach Ekipy, przez co widzowie nie odczuliby aż takiego braku jego osoby. Dodatkowo Wujek Łuki zaangażowany jest w inne projekty i w związku z tym ma znacznie mniej czasu niż na początku działalności grupy youtuberów

Wujek Łuki już nie działa tak z nami. Bardziej zajmuje się giełdowymi sprawami, więc myślę, że by się nie obraził. Nie jest to żadna personalna kwestia - powiedział Friz.

Co ciekawe, Karol dodał również, że mógłby współpracować z Łukaszem przy tworzeniu i rozbudowie projektu Genzie. W ostatnim czasie w sieci pojawiła się informacja, że Wojtca nie jest już menadżerem całej grupy. Na Instagramie widnieje informacja, że zajmuje się sprawami trzech osób, są nimi: Friz, Fusialka i Poczciwy Krzychu.

 

Kogo z Ekipy wyrzuciłaby Wersow?

Takie samo pytanie otrzymała Weronika Sowa. Jej odpowiedź nie była żadnym zaskoczeniem. Youtuberka wskazała siebie i wyznała, że jeszcze trzy miesiące temu rozważała odejście z Ekipy. 

 
Więcej o: