Tiktokerka przebrała się za Sanah. Internauci kręcą nosem. Za to inna gwiazda dała się nabrać!

Użytkowniczka TikToka postanowiła przebrać się za jedną z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Sprawdźcie, czy jest podobna do Sanah.

Więcej artykułów na temat Sanah przeczytasz na Gazeta.pl

Tiktokerka KameleMONA wpadła na pomysł, żeby przebrać się za Sanah i odwzorować zdjęcie z okładki płyty "Królowa Dram". W nagraniu wyznała, że często jest porównywana do młodej wokalistki i dlatego chciała sprawdzić, czy uda jej się wszystkich zaskoczyć przygotowanym przebraniem. Internauci docenili jej starania, ale podobieństwa niestety nie zauważyli. Co innego sądzi na ten temat Natalia Szroeder.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Tiktokerka przebrała się za Sanah

KameleMONA przygotowania kostiumu rozpoczęła od uszycia różowej sukienki i rękawiczek. Następnie przyszła pora na odpowiednią fryzurę i makijaż. Tiktokerka zadbała o wszystkie szczegóły, żeby wyglądać jak Sanah.

W komentarzach pod filmem widzowie docenili, że KameleMONA włożyła tyle pracy w przebranie i starała się jak najlepiej odwzorować zdjęcie Sanah. Ale zdaniem większości internautów tiktokerka nie jest podobna do znanej piosenkarki. Jedna z użytkowniczek TikToka zauważyła za to podobieństwo do innej znanej wokalistki.

Świetnie odwzorowane, ale podobieństwa nie widzę.
Niestety nie widzę podobieństwa, ale szacunek, że chciało ci się szyć cały strój.
Bardziej podobna jesteś do Sarsy niż do Sanah - czytamy w komentarzach.

Natalia Szroeder uwierzyła, że to Sanah

Tiktokerka postanowiła osobiście podczas gali EMA MTV sprawdzić, czy znane osoby uwierzą, że jej zdjęcie to okładka płyty "Królowa Dram" i pokazała im zdjęcie. Na pierwszy ogień poszła Natalia Szroeder, która dała się nabrać i uwierzyła, że właśnie zobaczyła lekko zmodyfikowaną fotografię Sanah. Niebawem na profilu KameleMONY pojawią się kolejne reakcje znanych osób na jej metamorfozę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA