"Kolońska i szlugi". W nowym teledysku sanah całuje swojego narzeczonego? Fani doszukują się ukochanego wokalistki

Do sieci właśnie trafił najnowszy teledysk sanah do piosenki "Kolońska i szlugi". Uwagę fanów zwrócił tajemniczy mężczyzna występujący w klipie. Czy to ukochany młodej artystki?

Więcej artykułów na temat sanah przeczytasz na Gazeta.pl

Długo wyczekiwana przez fanów piosenka "Kolońska i szlugi" podbiła serca słuchaczy. W komentarzach zarówno na YouTubie, jak i na Instagramie fani gratulują wokalistce kolejnego hitu. Niektórzy wielbiciele zaczęli się również zastanawiać, czy w teledysku u boku Zuzanny Jurczak występuje bliska jej sercu osoba.

Zobacz wideo Co połączyło Sanah, Rojka, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni?

Czy sanah zaprosiła do udziału w teledysku narzeczonego?

Przypuszczenia na temat ślubnych planów artystki pojawiły się w czerwcu podczas Polsat SuperHit Festiwal. Fani zauważyli, że na serdecznym placu piosenkarki pojawił się pierścionek. To spowodowało, że w sieci zaczęły krążyć plotki o prawdopodobnych zaręczynach. Z informacji, które udało nam się uzyskać, dowiedzieliśmy się, że piosenkarka planuje ślub w przyszłym roku.

Zuza dostała pierścionek od partnera, o którym jednak nie chce rozmawiać. Ceni sobie prywatność i stara się jej strzec […]. Jest bardzo rodzinną osobą i nie lubi marnować czasu. Ceremonia ma odbyć się już za rok - zdradził nasz informator.

Piosenka "Kolońska i szlugi" na nowo ożywiła temat ślubnych planów artystki. W opisie klipu znajduje się informacja, że w towarzystwie wokalistki wystąpił "ten Stan". Jest to delikatne nawiązanie do wcześniej wydanego przez sanah utworu o tym samym tytule, w którym rozmarzona śpiewa o zamążpójściu.

W komentarzach fani zaczęli zastanawiać się, kim jest tajemniczy brunet.

 
Czyżby "ten stan" był jej narzeczonym?
Oznacz pana z teledysku - napisali fani na Instagramie.

Być może wkrótce przekonamy się, czy w teledysku wystąpił ukochany piosenkarki.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.