Natsu i Friz razem? Fani nie mają wątpliwości, że szykuje się ciekawa współpraca influencerów

Kilka dni temu Natalia Kaczmarczyk potwierdziła, że na początku przyszłego roku odchodzi z Teamu X. Internauci prześcigają się w domysłach, czy youtuberka dołączy do nowego projektu Friza.

Więcej artykułów na temat popularnych youtuberów znajdziesz na Gazeta.pl

Czy Friz i Natsu połączą siły w jednym projekcie? To pytanie zadają sobie fani youtuberów. Zarówno członkini Teamu X, jak i założyciel Ekipy w ostatnim czasie skupili się na realizacji nowych pomysłów. Jeżeli przypuszczenia internautów okażą się prawdziwe, to szykuje się bardzo interesująca współpraca.

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokraty Książę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu. Trwa kolejny etap jego projektu

Natsu odchodzi z Teamu X. Czy dołączy do nowej ekipy Friza?

Założyciel Ekipy od kilku miesięcy skupia się na realizacji programu "Twoje 5 minut" i projektu o nazwie Genzie. Pierwszy z nich polega na wyłonieniu dwójki zwycięzców, którzy zamieszkają w nowym, wyremontowanym, ekskluzywnym domu, gdzie spotkają się z innymi twórcami internetowymi. Przez rok będą wspólne nagrywać filmy. Tym samym stworzą grupę influencerów na wzór Ekipy czy Teamu X.

 

Ta informacja zbiegła się w czasie z ogłoszeniem przez Natsu, że odchodzi z Teamu X i zamierza założyć własną grupę. Co ciekawe założenia projektu pokrywają się z planami Friza. Niektórzy widzowie zaczęli się zastanawiać, czy liderka Teamu X i założyciel Ekipy połączą siły. Pod filmikiem Natsu pojawiły się komentarze, w których internauci doszukują się powiązania obu projektów.

Dziwny zbieg okoliczności, że Friz wczoraj powiedział czym będzie projekt Genzie, a Natalia mówi o czymś bardzo podobnym.
Jakieś mam dziwne wrażenie, że Natsu ma coś wspólnego z projektem, który Friz będzie robić po programie "Twoje 5 minuty".
Karol w ostatnim odcinku "Twoje 5 minut" mówił, że dwójka zwycięzców zamieszka w domu z innymi influencerami. Coś czuję, że mogą mieszkać z domownikami Teamu X i będą nagrywać razem, Friz i Natsu będą liderami - napisali widzowie w komentarzach.

Już wkrótce przekonamy się, czy fani youtuberów mieli racje. Na razie wiemy, że projekt Natalii Kaczmarczyk ruszy na wiosnę przyszłego roku. Friz nie podał oficjalnej daty wystartowania swojego pomysłu. 

 
 
Więcej o: