Aleksandra Żebrowska w bieliźnie pokazuje, jak wygląda jej poranny stretching z dzieckiem. Internautka: Znam ten stan

Aleksandra Żebrowska pokazała na Instagramie, jak wygląda jej poranne "rozciąganie". Tradycyjnie zrobiła to z przymrużeniem oka.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Aleksandra Żebrowska jest aktywna w mediach społecznościowych, a sympatię internautów w dużej mierze zyskała dzięki naturalności. Żona Michała Żebrowskiego słynie z dystansu do siebie oraz pokazywania macierzyństwa w żartobliwy sposób. Teraz znów opublikowała zdjęcie, które wywołało dyskusję na Instagramie.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Kobieta RokuGala Kobieta Roku "Glamour". Kayah i Lamparska w prześwitujących koronkach

Aleksandra Żebrowska i jej poranny stretching

Aleksandra Żebrowska jest mamą trojga dzieci i nie ma żadnego problemu, by w mediach społecznościowych publikować zdjęcia, na których jej ciało nie wygląda idealnie. Na jej instagramowym profilu nie zobaczymy cukierkowego obrazu macierzyństwa. Wręcz przeciwnie.

W nowym poście żona Michała Żebrowskiego pokazała, jak wygląda jej poranny stretching. W rzeczywistości wcale nie chodzi o ćwiczenia rozciągające, a zachowanie dziecka, które - jak widać na zdjęciu - pociąga za jej pierś.

 

Na reakcję internautek nie trzeba było długo czekać. Większość z nich obserwuje Aleksandrę Żebrowską właśnie dla postów, które pokazują rzeczywistość bez ubarwiania.

Znam ten stan, ale nie zamieniłabym na nic innego. Kto karmił dłużej niż dwa lata, ten rozumie.
O mamciu! Ale mi zrobiłaś dzień. Chociaż wiem, że nie tylko ja mam predyspozycje do bycia elastyną.
Pamiętam, jakby to było wczoraj. Uwielbiam cię za dystans do siebie - czytamy w komentarzach.

'Plotkara'Najbardziej absurdalne wątki z "Plotkary". Scenarzyści parę razy zaszaleli

To kolejne tego typu zdjęcie Żebrowskiej. Pamiętacie, jak w czerwcu jednym zdjęciem odpowiedziała Agnieszce Kaczorowskiej na "modę na brzydotę"? Opublikowała wtedy kadr, dzięki któremu, nie używając słów, dosadnie dała do zrozumienia, co sądzi o wynurzeniach aktorki. Na fotografii widzieliśmy ją zgarbioną, bez makijażu, w luźnym topie i nieuczesanych włosach.

Więcej o: