Żabson żali się, że musi robić zakupy dla chorej partnerki. Tymczasem Lila Janowska walczy z przerobionymi zdjęciami

Żabson pokazał na Instagramie zakupy, jakie zrobił dla chorej partnerki. Raper wyznał, że nie jest to jego ulubiona czynność. Tymczasem Lila Janowska odkryła aplikację do przerabiania fotografii. Influencerka była oburzona, jak łatwo można zakłamać rzeczywistość.

Więcej artykułów na temat Żabsona przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Żabson i Lila Janowska długo ukrywali związek w tajemnicy. Para nie publikowała wspólnych zdjęć i nie opowiadała o życiu uczuciowym. Dopiero w kwietniu 2021 roku raper zdradził nieco więcej na temat partnerki. Ostatnio coraz częściej pokazują się razem w mediach społecznościowych. 

Ogrody gwiazdKaczorowska chwali się ogrodem. Jesienne ozdoby piękne. U Rubików basen. U Halejcio? STAW

Zobacz wideo Jakie ciuchy podkrada Lila Janowska Żabsonowi? [Lista Plotka]

Lila Janowska opowiada o retuszowaniu zdjęć

Niedawno na Instagramie Lily Janowskiej pojawiła się relacja dotycząca przerabiania przez influencerki zdjęć. Młoda gwiazda była oburzona, że istnieje program, za pomocą którego w dziesięć sekund można całkowicie wygląd. Dziewczyna postanowiła skorzystać z aplikacji i pokazać obserwatorom, w jaki sposób można szybko stać się zupełnie inną osobą.

Lila JanowskaLila Janowska Screen: Instagram/@lilajanowska

Na następnej klatce Lila Janowska napisała, że pomimo pytań fanów nie zdradzi, jak nazywa się aplikacja, o której wspomniała. Przy okazji zdradziła, że aktualnie nie najlepiej się czuje, ponieważ jest chora.

Już pojawiają się pytania, jaka to aplikacja. Nie powiem wam. Nie przyłożę ręki do kolejnych zmanipulowanych zdjęć - napisała.

Lila JanowskaLila Janowska Screen: Instagram/@lilajanowska

Żabson żali się, że musi robić dla zakupy dla chorej Lily Janowskiej

Podczas gdy chora Lila Janowska opowiadała o przerabianych zdjęciach, Żabson musiał zmagać się z trudnym zadaniem. Jak przystało na dobrego chłopaka, pomógł partnerce w potrzebie i wybrał się na zakupy. Niestety okazało się, że raper nie podołał misji. Kupił za dużo produktów i do tego nabawił się potwornego bólu pleców.

Kobieta wróciła chora z rodzinnych stron, to musiałem na zakupy iść. Jak ja pójdę do sklepu, to tak mnie teraz bolą plecy od tego ciężkiego. Nigdy nie umiem kupić tak trochę, jak mama. Kupuję tak, jakby zaś mieli lockdown wprowadzić - powiedział Żabson.
Zobacz wideo Żabson robi zakupy dla swojej dziewczyny

Lila Janowska na pewno doceniła ogromne poświecenie partnera. Niedawno na TikToku pokazała również bardzo urocze zdjęcie.

Więcej o: