Marcin Dubiel i Lexy Chaplin to para wybuchowa. Rozstania i odrzucone zaręczyny to początek. Historia ich relacji zaskakuje

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin tworzą jedną z najbardziej burzliwych relacji polskiego internetu. My znamy kulisy ich relacji. Lexy odrzuciła zaręczyny Marcina.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin poznali się w Teamie X 1. Influencer był wówczas oficjalnie singlem. Szybko złapał dobry kontakt ze wschodzącą gwiazdą. Chaplin nie ukrywała, że Dubiel podobał jej się, odkąd pamiętała i czuła się niezręcznie, gdy okazało się, że zamieszkają razem. Nie spodziewała się, że ich relacja będzie tak burzliwa. 

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd

Fani podejrzewali, że Marcina Dubiela i Lexy Chaplin łączy coś więcej niż przyjaźń. W marcu 2021 roku Dubiel ogłosił rozstanie, za nim zakochani zdążyli się publicznie przyznać, że są razem. Chcieli najpierw sprawdzić, jak się wszystko potoczy i upewnić się, czy przetrwają próbę czasu. Rozstali się w zgodzie, a influencerka uznała, że lepiej będzie jak urwie kontakt z Dubielem.

Nie czujcie się oszukani, chcieliśmy najpierw zweryfikować sens tej relacji, zanim podzielimy się nią ze światem. Nie zdążyliśmy. Staraliśmy się walczyć o uczucie, które nas połączyło, ale ilość pracy, którą trzeba było włożyć w to, żeby naprawić ten samochód, przewyższyła jego wartość. Rozstajemy się w zgodzie i z ogromnym bólem, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej - pisał Marcin Dubiel na Instagramie.

Lexy Chaplin nie chce wracać do związku z Marcinem Dubielem

Ostatnio influencerzy opublikowali filmy, w których wyjaśnili, jak wygląda ich relacja. Marcin Dubiel stara się o serce Lexy Chaplin, jednak ona nie jest gotowa znowu się z nim związać. Jakiś czas temu postanowił nawet się jej oświadczyć. Influencerka powiedziała nie. Na ten moment pozostają przyjaciółmi, ale nie wykluczają ewentualnego powrotu.

On zaczął podchodzić, a z każdym jego krokiem ja zaczynałam odchodzić. [...] My nie mieliśmy kontaktu przez cztery miesiące. On podchodzi, ja odchodzę i jesteśmy pod ścianą i nagle jak w filmie -  Marcin schodzi na jedno kolano i wyciąga pierścionek - opowiadała  Lexy, po tym, jak Marcin Dubiel się jej oświadczył.

Wiemy, z kim w związku był Marcin Dubiel

Przed związkiem z Lexy Chaplin, Marcin Dubiel umawiał się z modelką i influencerką - Nikolą Stajszczak. Rozstali się dwa razy, przez odległość ich relacja nie przetrwała. Po rozstaniu z Chaplin udał się na wakacje do Meksyku z inną dziewczyną. Nie był jednak w stanie skupić się na tej relacji i twirdził, że zdał sobie sprawę, iż wciąż jest zakochany w swojej byłej ukochanej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.