Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! "Ten stan, kiedy widzę się w lustrze kompletnie odmieniona"

Katarzyna Dąbrowska przygotowuje się do roli. W związku z tym poddała się metamorfozie i pokazała, jak wygląda w innym kolorze włosów.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Magdalena Waligórska, Beata TyszkiewiczGwiazda "Rancza" nie mogła się opalać. Te poświęcenia w pracy zadziwiają

Zobacz wideo Marina chwali się metamorfozą

Katarzyna Dąbrowska jest jedną z bardziej charakterystycznych polskich aktorek. Być może to też za sprawą koloru włosów. Aktorka może pochwalić się rudymi pasmami. Tym razem mamy okazję zobaczyć ją całkowicie odmienioną.

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach!

Katarzyna Dąbrowska nie eksperymentuje z wyglądem. Stawia na naturalność i nie szaleje z makijażem i wymyślnymi fryzurami. Na potrzeby zawodowych obowiązków jest jednak w stanie poddać się metamorfozie. Aktorka przygotowuje się właśnie do nowej roli i w związku z tym pokazała się w nowej odsłonie. Pozuje w blond peruce.

Taki eksperyment przy okazji poszukiwania wizerunku mojej nowej filmowej postaci. Uwielbiam ten etap pracy nad rolą, a szczególnie ten stan, kiedy widzę się w lustrze kompletnie odmieniona. Teraz przynajmniej już wiem, jak wyglądałabym w blondzie! To co radzicie, farbować? - napisała na Instagramie.

Fani Katarzyny Dąbrowskiej od razu pospieszyli z odpowiedzią. Zdecydowana większość napisała, że powinna zostać przy swoim naturalnym kolorze. 

Rudy to pani znak rozpoznawczy! Ma pani piękny naturalny kolor włosów i proszę ich nie niszczyć chemią.
Nie, rudy jest piękny.
Nie farbować. Pani kolor jest super i niech tak zostanie - czytamy w komentarzach.

Część osób uznała też, że w blond włosach Dąbrowska wygląda jak inna aktorka.

Jak Gwyneth Paltrow.
Tutaj trochę jak Gwyneth Paltrow - czytamy.
 

Katarzyna Dąbrowska - filmy i seriale

Katarzyna Dąbrowska zagrała m.in. w następujących filmach: "Król życia", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy "Wyzwanie". Na swoim koncie ma jednak więcej ról serialowych. Mogliśmy ją oglądać w "Klanie", "Na dobre i na złe", " Teraz albo nigdy!" czy "Belfrze".

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślubKatarzyna Dąbrowska, znana z "Na dobre i na złe", wzięła ślub

Więcej o: