Deynn opowiedziała o zabiegach medycyny estetycznej. "Zrobiłam brodę, ale nikt nie zauważył"

Deynn zdradziła, jakie zabiegi medycyny estetycznej wykonała. Marita wytłumaczyła również, dlaczego zdecydowała się na niektóre z nich.

Marita i Daniel zakończyli wakacje na Malediwach. Korzystając z wolnej chwili w drodze powrotnej, Deynn zorganizowała serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. Influencerka podzieliła się kilkoma ciekawostkami na temat życia prywatnego. 

Księżna KateZnacie księżniczkę, która nie może jeść makaronu? Księżna Kate nie ma łatwo

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Więcej ciekawych artykułów dotyczących gwiazd i spraw codziennych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie zabiegi medycyny estetycznej wykonała Deynn?

Fani wprost zapytali, co Marita postanowiła poprawić w swoim wyglądzie. Influencerka otwarcie opowiedziała, jakie zabiegi postanowiła wykonać. Okazuje się, że Deynn bardzo lubi korzystać z medycyny estetycznej. 

Oprócz botoxu na lwią zmarszczkę i kurze łapki robiłam raz marionetki. Robię usta oraz mezoterapię pod oczy. Ostatnio zrobiłam brodę, ale nikt nie zauważył, bo zrobiłam za mało - napisała.

Jeden z fanów skierował w stronę influencerki miłe słowa, pisząc, że jest "naturalną, fajną babką". Deynn odpowiedziała na komentarza w żartobliwy sposób.

Naturalna tylko ze spraw życiowych, sprawy wizualne tak naturalne jak bambus z Ikei - skomentowała.
 

Marita wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na jeden z zabiegów

Jedno z pytań zadane przez obserwatorów dotyczyło zabiegu, który miał na celu wyleczyć bruksizm, fani byli ciekawi, dlaczego Marita go wykonała. Deynn wyjaśniła, że zdecydowała się botoks, ponieważ przyniosło jej to przede wszystkim korzyści zdrowotne, a przy okazji zaszły również zmiany w wyglądzie. Działanie toksyny botulinowej polega na czasowym zablokowaniu przepływu impulsu nerwowego, dzięki temu zmniejsza się napięcie i ból mięśni.

Przede wszystkim są korzyści zdrowotne. Nie boli mnie głowa, nie zdzieram zębów. (…) Poza tym wizualnie mój ryjek jest mniejszy - wyznała Deynn.

Nie jest tajemnicą, że Deynn lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Influencerka zawsze otwarcie opowiada o tym i pokazuje efekty zabiegów w mediach społecznościowych.

 
Więcej o: