Fame MMA ogłasza kolejnych zawodników. Pojawi się jedna z największych gwiazd internetu. Zaskoczenie dla fanów

Za nami druga konferencja Fame MMA 11. The Nitrozyniak zaskoczył swoich fanów i zawalczy na jednej z najbliższych gal. Nie będzie to jego jedyne starcie.

Za nami druga konferencja Fame MMA 11. Poznaliśmy zawodników, którzy pojawią się na najbliższych galach. Swoich fanów bardzo zaskoczył The Nitrozyniak. Sergiusz Górski prowadził transmisje na żywo i komentował wydarzenie. Nagle powiedział, że musi na chwilę zniknąć. Niespełna minutę później znalazł się na konferencji. Okazało się, że niebawem zobaczymy go w oktagonie. 

Zobacz wideo Aga i Karolina chciałyby razem walczyć w Fame MMA

Lexy Chaplin, Nitro, Maja StaśkoNitro odpowiedział na zarzuty Lexy. Wyznał dlaczego uważa, że jest fałszywa.

Niebawem poznamy przeciwnika The Nitrozyniaka

Podczas krótkiej rozmowy na Fame MMA włodarze zdradzili, że Nitro podpisał kontrakt na kilka walk. Jego poczynania w klatce będziemy mieli okazję oglądać przez najbliższy rok. Sergiusz Górski po raz pierwszy pojawi się w oktagonie podczas Fame MMA 13. Youtuber zna już dwóch swoich przeciwników i zapowiada, że będą to ciekawe starcia. Padła także propozycja, aby zmierzył się z Xayoo - największym polskim streamerem. 

 

Nitro otrzyma największe wynagrodzenie w historii Fame MMA

Kilka tygodni temu The Nitrozyniak otrzymał telefon od Wojtka Goli. Włodarz zapytał, czy byłby chętny na walkę w boksie z Sylwestrem Wardęgą podczas Fame MMA 11. Sergiusz Górski stwierdził, że w tak krótkim okresie nie zdąży się dobrze przygotować. Zdecydował się przyjąć walkę za kilka miesięcy. Wardęga podczas transmisji na żywo zdradził, że Nitro miał dostać największe wynagrodzenie w historii federacji. Sergiusz Górski wyznał, że otrzymywał propozycje także od innych federacji, jednak ta była najkorzystniejsza. Oprócz tego wiele osób zarzucało mu, że nie poradzi sobie w oktagonie. Postanowił udowodnić, że jest "mocny nie tylko w gębie". 

Wojtek 'Oj Wojtek' PrzeździeckiOj Wojtek będzie mieć nowego przeciwnika. Zmiany w karcie walk na Fame MMA 11

The Nitrozyniak przyniesie federacji jeszcze większe zasięgi

Nitro jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych. Nagrywa filmy na YouTubie, gdzie ma ponad 2 miliony subskrybentów. Kiedyś był czynnym zawodnikiem e-sportu i specjalizował się w grze "League of Legends". Obecnie prowadzi liczne transmisje na żywo, podczas których komentuje liczne wydarzenia i poczynania innych twórców. Zdradził, że federacja Fame MMA ma mu przygotować specjalne stanowisko, aby mógł na bieżąco komentować wydarzenia. Jego społeczność jest jedną z najbardziej zaangażowanych. Możemy się spodziewać, że jego walka będzie się cieszyć ogromną oglądalnością.  

Więcej o: