"Królowe życia". Megakot ostro o operacjach plastycznych: Hejtuje to na moim YouTubie i Instagramie

Nowy bohater programu "Królowe życia" Arkadiusz Kocik, zabrał głos w sprawie medycyny estetycznej. Jego wypowiedź jest zaskakująca.

"Królowe życia" 26 sierpnia ponownie zagościły na ekranach widzów. W najnowszej edycji możemy zobaczyć kilku nowych uczestników, w tym Arkadiusza Kocika znanego w sieci pod pseudonimem Megakot. W niedawno udzielonym wywiadzie mężczyzna wyraził swoje zdanie na temat osób decydujących się na operacje plastyczne.

 Arkadiusz Kocik szczerze o medycynie estetycznej

Megakot podczas wywiadu udzielonego dla Plejady skrytykował osoby, które decydują się na operacyjne poprawienie swojego wyglądu. Arkadiusz wyznał, że sam nie korzystał z takich zabiegów i nie ma zamiaru tego robić. Mężczyzna zaznaczył, że "hejtuje" kobiety, które się im poddają oraz dodał, że według niego, jeśli używają ich w nadmiarze, stają się dla niego nieatrakcyjne.

Ja się nie naciągam. Nic nie robię. Nie mam zamiaru w ogóle. Uważam, że ten wygląd zewnętrzny naciągany, to jest gorszy, jak taki podstarzały gościu, czy podstarzała panna. Wolę małolatki, ale spotykam też w swoim życiu dojrzałe kobiety, które już coś tam mają, ale figurka wyj***na, ładnie ubrana, zadbana, temperamencik - na taką mam ochotę, ale na naciąganą… Może obrażę tu jakieś naciągane panie, ale ogólnie jestem bardzo daleki i przeciwny temu i hejtuję to na moim YouTubie i Instagramie bardzo często. Co prawda się z tym nie obnoszę, ale ogólnie nie podoba mi się to - powiedział Arkadiusz w rozmowie z Plejadą.
Zobacz wideo Megakot wybiera samochód dla swojej dziewczyny

Megakot to prawdziwy król życia i gwiazda internetu

Arkadiusz Kocik aktywnie działa w mediach społecznościowych. Do tej pory udało mu się zgromadzić ponad 119 tysięcy fanów na Instagramie. Mężczyzna często występuje obok znanych influencerów. Internauci okrzyknęli go "ojcem Lorda Kruszwila".

Kocik jest przedsiębiorcą i działa w branży budowlanej. Jak przyznał w jednym z wywiadów, na swój sukces ciężko pracował, dlatego teraz chętnie pokazuje luksusowe życie. Widzowie pokochali go za ogromne poczucie humoru oraz za dużą dawkę rozrywki, którą Kocik dostarcza w każdym odcinku "Królowych życia". Po zdjęciach opublikowanych na jego profilu możemy wywnioskować, że Arek świetnie odnalazł wśród ekipy popularnego show.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.