Sobel zirytował fanów. Nagrania mówią same za siebie. Internauci: 30 minut śpiewania od niechcenia i narzekania

Nie milkną echa po ostatnim koncercie jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Sobel w Ostródzie miał grać jedynie przez 45 minut, z czego na wykonanie swoich utworów przeznaczył połowę tego czasu.

Ostródzki koncert odbył się w środę 15 września. Fani rapera przyjechali na to wydarzenie z różnych krańców Polski, niestety, jak wynika z ich relacji, Sobel dał na scenie przede wszystkim popis arogancji. Social media zapłonęły od liczby postów i filmików, pokazujących zachowanie rapera, który nie chciał nawet zagrać swojego najpopularniejszego utworu.

Zobacz wideo Jak Sobel wytłumaczył swoje zachowanie na koncercie?

Szymon SobelKolejne wuglarne okrzyki podczas koncertu Sobla. Tym razem zaatakował swoją eks

Sobel zirytował fanów na koncercie w Ostródzie. Co się działo?

Z relacji osób, które 15 września znalazły się pod sceną w Ostródzie, wynika, że Sobel zachowywał się tak, jakby w ogóle nie chciał tam być. Jedna fanek rapera udostępniła filmik na TikToku, w którym opowiedziała, że Sobel spóźnił się 20 minut, a na prośbę widowni, żeby zagrał "Bandytę", czyli jego najpopularniejszy utwór, odpowiedział, że wk*rwia go to, że każdy prosi o ten kawałek.

Koniec końców zaśpiewał tego "Bandytę", zrobił przerwę na jakieś żarty, w trakcie tych żartów nas obraził, powiedział, że zepsuliśmy my jeszcze bardziej humor, że mu wstyd za nas - relacjonuje dalej fanka rapera.

Z filmików na TikToku wynika także, że raper wykonał tylko część "Bandyty", głównie jednak kręcił się po scenie, a tekst piosenki dał zaśpiewać przede wszystkim swoim fanom. Sobel miał zakończyć cały występ po w sumie 45 minutach słowami, że ma "w*jebane, że to znajdzie się na TikToku". 

Podobne relacje można znaleźć na Twitterze. Jedna z użytkowniczek napisała, że nastawiała się na dobrą zabawę, a dostała narzekanie i "25 minut koncertu". Z tweeta wynika również, że Sobel miał powiedzieć, że... nie gra dla kobiet i nie powinno ich tu być.

Internauci nie szczędzą słów krytyki wobec Sobla

Pod nagraniami osób, które były na ostródzkim koncercie Sobla zagęściło się od komentarzy krytykujących artystę. Niektórzy internauci stwierdzili, że domagaliby się zwrotu pieniędzy za koncert, inni zaś przyznali, że może pora, aby Sobel nagrał nową płytę, jeśli stare piosenki mu się znudziły.

Typ, co się szybciej skończył niż zaczął - skomentował jeden z użytkowników TikToka.
Uśmiałabym się, jakby fani mu dali nauczkę i na kolejny koncert by nie przyszli. Może by zrozumiał pewne rzeczy - dodała komentująca nagranie internautka.
Nie lubiłem Sobla, zanim to było modne - przyznał inny tiktoker.

To nie pierwszy raz, gdy zachowanie Sobla na koncercie spotyka się z ogromną falą krytyki. Podczas koncertu w Krakowie ubliżał swojej dziewczynie w bardzo ostrych słowach, a także użył mowy nienawiści wobec mężczyzny, który wszedł na scenę.

Więcej o: