Ania Wyszkoni ma sobowtórkę. Wokalistka i jedna z polskich aktorek mogłyby uchodzić za bliźniaczki

Trudno uwierzyć, że te dwie artystki nie są ze sobą spokrewnione. Ania Wyszkoni i Karolina Porcari mogłyby być wzięte nie tylko za siostry, ale nawet za bliźniaczki.

W polskim show-biznesie jest wiele gwiazd, które są do siebie tak podobne, że często są ze sobą mylone. Jednak Ania Wyszkoni i Karolina Porcari na niektórych zdjęciach wyglądają wręcz identycznie. Wyszkoni zasłynęła na scenie muzycznej już wiele lat temu, jeszcze jako wokalistka zespołu Łzy. W 2009 roku rozpoczęła karierę solową, którą z dużymi sukcesami kontynuuje do tej pory. Karolina Porcari, mimo że może pochwalić się równie imponującym dorobkiem artystycznym, nie jest w Polsce aż tak znana. Aktorka w dużym stopniu skupia się bowiem na rolach teatralnych.

Zobacz wideo Co Ania Wyszkoni myśli o piosence "Agnieszka"?

Anna Wyszkoni przed studiem DDTVNOdmłodzona Anna Wyszkoni w TVN. Ma nową fryzurę i aż trudno ją rozpoznać

Ania Wyszkoni ma sobowtórkę

Wokalistka i aktorka mają ze sobą dużo wspólnego nie tylko ze względu na rysy twarzy, duże oczy czy podobne uśmiechy. Obie panie stawiają także na krótkie blond fryzury, a ponadto są niemal w tym samym wieku. Dzieli je jedynie rok różnicy - Wyszkoni urodziła się w 1980, natomiast Porcari w 1979 roku.

 
 

Zarówno Ania, jak i Karolina nie boją się też wyrażać otwarcie swoich poglądów, a na Instagramie dają wyraz zaangażowaniu w sprawy społeczne - szczególnie jeśli chodzi o prawa kobiet.

 
 

Ania WyszkoniAnia Wyszkoni była krytykowana przez TVP, a teraz dostała program w konkurencyjnej stacji. Temat może zdziwić

W ostatnim czasie o Wyszkoni zrobiło się głośno także za sprawą nowej roli prowadzącej telewizyjnej. Wiosną 2021 roku została gospodynią polsatowskiego programu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Karolina Porcari latem dołączyła natomiast do obsady serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Zdjęcia do drugiego sezonu produkcji rozpoczęły się w lipcu. Jego data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że aktorka wcieli się w nim w postać lekarki Hanki. Porcari ma także doświadczenie jako reżyserka teatralna. W tej roli miała okazję sprawdzić się w sztuce "Zła Matka" w Teatrze TrzyRzecze.

 
Więcej o: