Anna Kalczyńska bez grama makijażu. Posypały się komplementy: Pięknie pani wygląda

Anna Kalczyńska, dziennikarka TVN, chętnie fotografuje się bez makijażu. Fani uwielbiają jej autentyczność.

Anna Kalczyńska jest jedną z tych publicznych osób, które chętnie pokazują kadry z prywatnego życia. Co istotne, dziennikarka nie ukrywa, że na potrzeby zawodu jej wizerunek jest wypracowany przez telewizyjnych specjalistów. Na co dzień stawia na naturalność i chętnie to pokazuje.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Gabriela Muskała, Zbigniew ZamachowskiZamachowski i Muskała przestali się ukrywać. Pod osłoną nocy zmierzają do domu aktora

Anna Kalczyńska bez makijażu

Anna Kalczyńska przebywała ostatnio w Nowym Jorku. Wyjazd związany był z pracą. Dziennikarka stacji TVN pojechała tam, by nagrać materiały dotyczące dwudziestej rocznicy ataków na WTC. Przeprowadziła też kilka wywiadów z mieszkańcami Nowego Jorku o tym, jak ta tragedia zmieniła ich życie. Po tak pracowitej podróży zamieściła zdjęcie z poranka spędzonego już w domu. Wglądała znakomicie.

Dziennikarka nie miała makijażu, siedziała przy stole w zwykłym t-shircie. Prosto i zwyczajnie, a i tak zachwyciła fanów. Świadczy to o tym, że internauci doceniają jej autentyczność.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wpis dziennikarki. Poruszyła w nim temat balansu między życiem domowym a pracą.

Dlatego właśnie tak ważne, żeby w rozjazdach nie zapominać o sobie, pamiętać o tym, co lubimy i planować wspólne chwile.
 

Równowaga, o której pisze, to także umiejętność dzielenia czasu między zawodowe obowiązki a rodzinę i wypoczywania po intensywnej pracy. Annie Kalczyńskiej udaje się to doskonale. Nawet jej wizerunek przy domowym stole jest inny niż w telewizji śniadaniowej. Jej prawdziwość w każdej z tych odsłon chwalą fani:

Pięknie to pani ujęła. Uwielbiam 'DDTVN' z panią w roli głównej.
Wspaniale! Jest miejsce na cudowny zawód, pasje, podróżowanie, miłość, rodzinę, dzieci, domowe pichcenie!
Jest pani mega sympatyczna.

Księżna KateKsiężna Kate wróciła do pracy po trzech miesiącach. Podejrzewano, że jest w ciąży

Jak wam się podoba Anna Kalczyńska w takiej odsłonie? Lubicie oglądać "Dzień dobry TVN"? 

Więcej o: