Fusialka z Ekipy Friza pokazała, jak spełniła marzenie swojego partnera. Przygotowała dla niego niespodziankę

Kasia Bożek, czyli Fusialka, zasługuje na miano najlepszej dziewczyny roku. W najnowszym filmie influencerka pokazała, jak spełniła największe marzenie swojego partnera, czyli Wuja Łukiego. Choć między partnerami jest spora różnica wieku, widać, że obojgu na sobie zależy. Co takiego wymyśliła członkini Ekipy Friza?

Ekipa Friza zaliczana jest do grona jednych z najlepiej zarabiających influencerów w Polsce. Młode gwiazdy bez problemu mogą sobie pozwolić na najdroższe ubrania, niesamowite podróże czy luksusowe auta. W najnowszym filmie Fusialka podzieliła się ze swoimi widzami chwilą, podczas której spełnia marzenie swojego chłopaka - Wujka Łukiego.

Zobacz wideo Wujek Łuki - Koło Plotka Extra

Czy Fusialka kupiła Ferrari Enzo w prezencie dla Wujka Łukiego?

Jednym z największych marzeń Łukasza jest posiadanie luksusowego auta Ferrari Enzo. Jak możemy dowiedzieć się z filmu Kasi, Wujek Łuki nigdy nie widział tego samochodu na żywo i dlatego dziewczyna postanowiła sprawić mu niecodzienny prezent.

Para pojechała do salonu, gdzie na specjalnie zamówienie Fusialki udało się sprowadzić Ferrari Enzo. Łukasz nie wiedział, czego może się spodziewać, ponieważ na początku miał zasłonięte oczy. Dopiero po chwili ujrzał auto swoich marzeń. Mężczyzna mógł z bliska obejrzeć pojazd oraz usiąść za kierownicą. Łukasz nie krył swojego zachwytu i ogromnego zaskoczenia.

To jest właśnie to, że jak miałem jakieś dream car, to bałem się, że jak je później zobaczę, to nie będzie już takie. Teraz już wiem, po co pracuje - przyznał Łukasz.

Pobyt w salonie okazał się strzałem w dziesiątkę i spełnieniem, choć w połowie, ogromnego marzenia Łukasza.

 

W filmie możemy również zobaczyć, jak wyglądały przygotowania do pierwszego koncertu Ekipy, który odbył się 8 sierpnia w Krakowie. Fani, którzy nie byli obecni na tym wydarzeniu, mogą nadrobić zaległości. Na YouTubie jest już za darmo dostępne całe show.

Kiedy Fusialka dołączyła do Ekipy Friza?

Kasia Bożek stała się członkinią Ekipy dzięki relacji, która łączy ją z Łukaszem Wojtycą. Para jest razem od kwietnia 2019 roku. Fusialka swój pierwszy film zatytułowany "1VS1 Z PASHĄ W CS GO!" zamieściła na YouTubie 8 marca 2021. Dziewczyna uważana jest za najspokojniejszą i najskromniejszą osobę z całej Ekipy. Kasia posiada ponad 1,3 miliona obserwujących na Instagramie oraz ponad 500 tysięcy subskrybcji na YouTubie.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.