Team X z nową piosenką. Tym razem w klimacie tych z "High School Musical"

8 sierpnia Team X opublikował nowy teledysk. Influencerzy zdradzili, że podczas produkcji inspirowali się filmem "High School Musical". Przy okazji... zapowiedzieli oficjalny "merch" Teamu X.

W niedzielę, 8 sierpnia, Team X wydał nową piosenkę. Jak zdradza jeden z członków projektu, postanowili zainspirować się filmem "High School Musical". "Głośno" to kolejny utwór, który usłyszymy podczas trasy koncertowej youtuberów. 

W produkcji teledysku pomogli członkowie grupy Felivers - tworzyli między innymi tekst. Zapowiada się niezły hit!

Czaro Team XCzaro Team X Zdjęcie Screen YouTube / https://www.youtube.com/channel/UC70N5rd4k6--UNJ4eXx675g

W teledysku mieliśmy okazję zobaczyć nie tylko Team X. Do realizacji utworu zaproszono Piotra Ambryszewskiego. Jesteście ciekawi, jak przyjaciel i fotograf influencerów poradził sobie z nowym zadaniem? El Pedros nie był jedynym gościem na planie. Team X zdecydował się zatrudnić profesjonalnych tancerzy.

 
Zobacz wideo Kogo Monika Kociołek najbardziej lubi w Teamie X?

Team X ogłasza powrót do czasów szkolnych

Inspirację serią filmów "High School Musical" widać gołym okiem. Plan teledysku to sala lekcyjna, gimnastyczna oraz szkolne boisko. Influencerzy powrócili do beztroskich czasów sprzed lat i opowiadają o swojej drodze na szczyt.

Twierdzą, że ciężka praca zagwarantowała im sukces, a w tekście piosenki przekazują fanom, że mimo szyderczych głosów nigdy nie mieli zamiaru się poddawać i robią wszystko, żeby spełniać kolejne marzenia. Mimo częstego przepracowania i chęci powrotu do normalnego życia są wdzięczni za to, w jakim miejscu aktualnie się znajdują.

Team X teledyskTeam X teledysk Zdjęcie Screen YouTube / https://www.youtube.com/channel/UC70N5rd4k6--UNJ4eXx675g

Team X nie przestaje zaskakiwać. Jest zapowiedź oficjalnego merchu

Teledysk był zapowiedzią otwarcia sklepu internetowego z produktami Teamu X. Premiera ma się odbyć w poniedziałek, 9 sierpnia, o 12. Zobaczymy tam ubrania, w których wystąpili uczestnicy Teamu X, kosmetyki, a nawet perfumy. Co ciekawe, do 300 pierwszych zamówień Team X doda gratisowe opaski na rękę. Z pewnością ciężko będzie dostać się na stronę. Team ma ogromną grupę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na upragniony merch ulubionych twórców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.