Marcin Prokop na zdjęciu sprzed lat. "Przybywam z przeszłości". Co za stylizacja!

Marcinowi Prokopowi zebrało się na instagramowe wspomnienia. Opublikował zdjęcie sprzed lat.

Marcin Prokop to jedna z najbardziej znanych gwiazd stacji TVN. Prezenter nie tylko jest jednym z gospodarzy programu "Dzień dobry TVN", lecz także miał ostatnio okazję wraz z Robertem Karpowiczem i Gabi Drzewiecką poprowadzić galę Fryderyki 2021. Dziennikarz co jakiś czas dzieli się z internautami postami na Instagramie. W weekend zebrało mu się na wspominki. 

Zobacz wideo

Marcin Prokop na zdjęciu sprzed lat

Na profilu Marcina Prokopa pojawiło się jego zdjęcie sprzed lat. Po opisie zamieszczonym przez dziennikarza można wywnioskować, że chodzi o rok 2000. Wtedy właśnie miały miejsce wydarzenia, o których wspominał prezenter, czyli m.in. honorowy Oscar dla Andrzeja Wajdy czy start popularnego niegdyś komunikatora. 

Przybywam z przeszłości, aby życzyć wam dobrego weekendu. U mnie Andrzej Wajda właśnie otrzymał Oscara, powstało gadu-gadu oraz zakończono produkcję fiata 126p, zaś zespół The Dandy Warhols rozwalił system płytą "Thirteen Tales from Urban Bohemia". Trzymajcie się tam, w tych waszych pokręconych czasach - czytamy w opisie
 

Uwagę niewątpliwie przykuwa wygląd Marcina Prokopa, a konkretnie jego stylizacja. Dziennikarz na zdjęciu prezentował się w koszulce z nazwą wspomnianego wcześniej zespołu, rozsuwanej bluzie oraz dżinsach z rozszerzanymi nogawkami. Internauci w komentarzach odnieśli się do ubioru gwiazdy TVN.

Dobra nogawa.
Masz fajne galoty - czytamy.

Zwrócili również uwagę na delikatny zarost, jaki wtedy miał Prokop. 

Jaka nieśmiała bródka, panie Marcinie - wybrzmiało. 

Niektórzy pisali również, że opublikowanym zdjęciem prezenter poprawił im humor. 

Bardzo się zmienił?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.