Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Po roku znów się spotkały w "Top Model". "Byłam zaskoczona" [PLOTEK EXCLUSIVE]

O konflikcie Karoliny Pisarek i Joanny Krupy możemy już zapomnieć. Modelka w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak wyglądało jej spotkanie z Joanną Krupą na planie nowej edycji "Top Model".

W ubiegłym roku fanów "Top Model", poza rywalizacją uczestników, rozgrzał konflikt między Karoliną Pisarek i Joanną Krupą. Panie ponownie spotkały się na planie show. Modelka zdradziła Plotkowi, jak układa się teraz ich współpraca.

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Po roku znów się spotkały w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Karolina Pisarek była uczestniczką 5. edycji "Top Model". Udało jej się dotrzeć do finału, jednak ostatecznie show wygrał Radek Pestka. Mimo to modelce udało się zaistnieć w branży i świetnie sobie radzi. Potem zwyciężyła w drugiej edycji programu "Ameryka Express". W ubiegłym roku pojawiła się ponownie w "Top Model" - w roli prowadzącej zakulisowy program.

Niestety, pojawiły się plotki, że Pisarek chce wygryźć Krypę, ponieważ ma chrapkę na prowadzenie całego programu. Między paniami pojawił się konflikt. Na szczęście należy on już do przeszłości. W rozmowie z Plotkiem Karolina Pisarek opowiedziała, jak wyglądało jej spotkanie na planie z Joanną Krupą w tym roku.

Byłyśmy z Joanną na planie i wydaje mi się, że było wszystko ok. Piątkę sobie zbijałyśmy. Ja w ogóle dalej nie rozumiem tego konfliktu.

Reporter Plotka podpytał Karolinę, czy stresowała się, zmierzając na plan.

Powiem prawdę. Ja nawet nie wiedziałam, że będzie tam Joanna. Było to dla mnie zaskoczeniem. I naprawdę wszystko było ok. Skomplementowałyśmy się, przywitałyśmy się.

Modelka wyznała, że liczy na to, że konflikt odszedł już w niepamięć i nie pojawią się w mediach podobne doniesienia.

Mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę żadnych nagłówków, bo jak zobaczę, to znowu będę w szoku.

O tym, jak współpracują w show Karolina Pisarek i Joanna Krupa przekonamy się już jesienią podczas emisji najnowszej edycji show. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.