Lexy Chaplin pokazała, jak wyglądała kilka lat temu. Przeszła porą metamorfozę. Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Między treningami do nadchodzącej gali High League, Lexy Chaplin prężnie działa na swoim Instagramie. Tym razem podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami sprzed lat. Jesteście ciekawi, jak się zmieniła?

Lexy Chaplin już od początku pierwszej edycji Teamu X cieszy się ogromną sympatią wśród fanów. Choć projekt rozpadł się krótko po dołączeniu Natsu, Lexy wciąż korzysta z ogromnej popularności. Niebawem  zobaczymy dziewczynę w oktagonie podczas gali High League.

Lexy Chaplin dzieli się zdjęciami z przeszłości. Jak wyglądała?

Zaraz po treningu, Lexy postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciami sprzed lat. Pokazała między innymi, jak wyglądała w liceum i co robiła podczas najdłuższych wakacji w życiu.

To, co na pewno nie uległo zmianie, to poczucie humoru Lexy Chaplin. Od zawsze miała ogromny dystans do siebie. Kiedyś swoje zabawne fotki wysyłała do znajomych, dziś natomiast dzieli się nimi z gronem 1,7 miliona fanów! Jesteście ciekawi, jak wyglądała?

Zobacz wideo Lexy dzieli się swoimi zdjęciami sprzed lat. Zmieniła się?

Lexy zmagała się z trądzikiem jak wiele nastolatek. Takie zdjęcia pokrzepiają!

Na kilku zdjęciach możemy zauważyć, że młoda gwiazda miała problemy związane z cerą. Nie wstydzi się tego i pokazuje, jak jej skóra wyglądała kiedyś. Jej obserwatorzy na co dzień są osaczeni wyidealizowanymi Influencerkami. Taki uśmiech w stronę fanów mógł podnieść na duchu nie jedną nastolatkę, która mierzy się z podobnym problemem. Według nas - takie zdjęcia pokrzepiają i są lepsze niż ugładzone i wyfiltrowane! Celebrytka uświadamia dziewczyny, mówi o realiach i pokazuje prawdę.

Wspomnienie szkolnych czasów - były imprezy i stres związany z maturą

Lexy Chaplin niejednokrotnie wspominała, że jej największym szkolnym wrogiem była matematyka. Właśnie przed maturą z tego przedmiotu stresowała się najbardziej. Zaliczenie przyniosło ogromną ulgę.

Na InstaStory pojawiły się również filmiki z imprez, na których bawiła się z przyjaciółkami. Mówi, że utrzymują kontakt po dziś dzień. Dziewczyny wystąpiły na kanale YouTube Lexy przy okazji zeszłorocznych Vlogmasów.

Uważacie, że Lexy bardzo się zmieniła? 

Cleo i Lexy Chaplin. 'Polskie Mexico'Cleo i Lexy Chaplin w jednym teledysku. Ostatniej sceny wolelibyście nie oglądać

Więcej o: