Daniel Majewski oświadczył się Deynn, choć są małżeństwem od trzech lat... Po co?

Deynn i Daniel Majewski zorganizują ślub. Mimo że są już małżeństwem, trener po raz kolejny oświadczył się ukochanej, bo chce "odświeżyć ogień".

Daniel Majewski i Deynn wezmą ślub. W weekend celebryta poprosił ukochaną o rękę. I to już kolejny raz! Para jest bowiem małżeństwem od trzech lat, jednak teraz chcą zorganizować uroczystość bez pośpiechu, jak wcześniej.

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Deynn i MajewskiDeynn i Majewski wzięli ślub! Zdjęciem pochwalili się na Instagramie

Daniel Majewski oświadczył się Deynn

Na początku 2018 roku Deynn i Daniel Majewski, po głośnej aferze, zniknęli z mediów społecznościowych. Siostra blogerki zarzuciła im wówczas robienie rzeczy pod publikę i brak faktycznego zainteresowania rodziną. Gdy wrócili po dwóch miesiącach, ogłosili, że są już po ślubie. Wydaje się więc, że zdecydowali się na przypieczętowanie swojego związku pod wpływem trudnych przeżyć i w celu udowodnienia, że cała sytuacja tylko ich do siebie zbliżyła. 

Zobacz też: O konflikcie Harry'ego i Williama mówi cały świat, a Deynn pogodziła się już z siostrą? Te gwiazdy kłóciły się z rodzeństwem

Teraz najwyraźniej uznali, że chcą zorganizować uroczystość bez pośpiechu. Daniel kolejny raz oświadczył się ukochanej. Ogłaszając to, wyjawił fanom, że to wydarzenie było powodem jego nieobecności na Instagramie. 

Przepraszam, że byłem offline, ale musiałem coś załatwić. Trzeba odświeżać ogień, czas na wersję w sukni i garniaku - czytamy pod postem Majewskiego.
 

W komentarzach do wpisu Deynn jeszcze raz przyznała, że nie spodziewała się takiego gestu ze strony ukochanego. Widać zresztą na zdjęciu, że była mocno zaskoczona. 

Nadal jestem w szoku - napisała.
Miałaś kilka lat żeby zmienić zdanie, gdyby nadszedł taki dzień jak w weekend… Nie jest zatem chyba ze mną najgorzej - odpisał rozbawiony Daniel.

Deynn i Majewski wzięli ślubDresy, kominiarki i przebrany pies. "Gangsterski" ślub Deynn i Majewskiego

Gratulujemy! 

Więcej o: