O konflikcie Harry'ego i Williama mówi cały świat, a Deynn pogodziła się już z siostrą? Te gwiazdy kłóciły się z rodzeństwem

W show-biznesie jest sporo gwiazd, które udowadniają, że w powiedzeniu "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu" jest ziarno prawdy.

Bliscy gwiazd od lat budzą zainteresowanie i koncentrują na sobie uwagę mediów. Nie zawsze jest jednak kolorowo, bo w rodzinach celebrytów nie brakuje konfliktów. Oto lista znanych osób, które nie do końca potrafią dogadać się z własnym rodzeństwem.

Zobacz wideo Kłócić się można wiele lat. Oto konflikty wszech czasów w muzyce

Książę William i książę Harry

Ostatnio najbardziej podzielonym rodzeństwem zdają się być książę William i książę Harry. Relacje łączące synów księżnej Diany są tak napięte, że jeszcze kilka miesięcy temu nawet ze sobą nie rozmawiali. Konflikt rozpoczął się ponoć jeszcze zanim książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej. Następnie oliwy do ognia dolał wywiad, którego Sussexowie udzielili Oprah Winfrey, zarzucając "royalsom" rasizm i brak empatii. Okazją do pojednania było spotkanie podczas pogrzebu księcia Filipa, jednak źródła bliskie rodzinie królewskiej potwierdziły, że bracia nie wykorzystali szansy, a ich stosunki pozostały oschłe. W czwartek synowie księżnej Diany odsłonili pomnik matki i wydali wspólne oświadczenie, które chwytało za serce. Może tym razem uda im się zakopać topór wojenny.

książę Harry, książę Williamksiążę Harry, książę William Agencja Wyborcza.pl

Doda, Rafał Rabczewski, Paulina Zmudczyńska

W kuluarach polskiego show-biznesu niegdyś mówiło się o konflikcie Dody z bratem Rafałem Rabczewskim, który był jej menedżerem koncertowym. Rodzeństwo kilka lat temu zakończyło współpracę, a rozstanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Spór rozwinął się do tego stopnia, że Rafał ponoć nie zaprosił Dody na komunię córki. Z kolei w 2013 roku kolorowa prasa rozpisywała się na temat konfliktu Dody i jej przyrodniej siostry. Okazało się bowiem, że Paulina Zmudczyńska udzieliła kilku wywiadów, w których wyznała, że wraz z matką żyje w biedzie, a jej biologiczny ojciec Paweł Rabczewski nie płaci alimentów. Początkowo udzielała tych informacji anonimowo, aż w końcu pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN". To dotknęło Dodę, która - jak wiadomo - uwielbia swoich rodziców i nie da powiedzieć na nich złego słowa.

Doda na swojej imprezie urodzinowejDoda na swojej imprezie urodzinowej KAPIF.pl

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

Napięte stosunki łączyły też Natalię Kukulską oraz Piotra Kukulskiego. Konflikt rodzeństwa trwał kilka lat. Artystka zarzucała przyrodniemu bratu, że próbuje wybić się na jej popularności, natomiast "Pikej" wytykał jej, że rzekomo odziedziczyła większy majątek po zmarłym w 2010 r. Jarosławie Kukulskim. Wiele wskazuje na to, że rodzeństwo najgorsze chwile ma już za sobą, bowiem w ubiegłym roku pokazało się razem na Festiwalu w Opolu.

Piotr Kukulski, Pikej, Natalia Kukulska.Piotr Kukulski, Pikej, Natalia Kukulska. East News

Madonna i rodzeństwo

Madonna ma sześcioro rodzeństwa, jednak nie ma z nimi najlepszych kontaktów. Choć sama pławi się w luksusach, to jej najstarszy brat od lat jest bezdomny i za ten stan rzeczy wini między innymi właśnie ją.

MadonnaMadonna Youtube/screen

Deynn i Klaudia Surma

W 2018 roku trzęsienie ziemi w mediach społecznościowych wywołała młodsza siostra blogerki Marity Surmy, znanej jako Deynn. Gwiazda Instagrama od dawna musi radzić sobie z hejterami, do których nieoczekiwanie dołączyła jej własna rodzina. Klaudia Surma upubliczniła ich prywatne wiadomości, które postawiły influencerkę w bardzo złym świetle, a to skutkowało m.in. zerwaniem współprac z różnymi firmami. W tej historii jest też dobra wiadomość. W czeluściach internetu można znaleźć dowody na to, że Klaudia i Marita zakopały topór wojenny. I dobrze. W rodzinie siła.

Deynn i siostra Deynn - Klaudia SurmaDeynn i siostra Deynn - Klaudia Surma Instagram.com/0morya

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.