Anna i Robert Lewandowscy przyłapani w restauracji na Majorce. Paparazzi zrobili im zdjęcia!

Anna i Robert Lewandowscy nadal wypoczywają na hiszpańskiej wyspie. Celebryci znów wybrali się do lokalnej restauracji, ale tym razem nie na romantyczną randkę, a na spontaniczny wypad z grupką znajomych. Zwrócili uwagę paparazzi.

Polscy piłkarze relaksują się w gronie najbliższych po spektakularnej porażce podczas Euro 2020. Wojciech Szczęsny przebywa z Mariną i synem Liamem w Grecji, natomiast Robert Lewandowski wypoczywa wraz z żoną i córkami na Majorce. To właśnie na hiszpańskiej wyspie napastnik miał kilka miesięcy temu kupić luksusową willę.

Wszystko na to wskazuje, że doniesienia o nowym lokum sportowca mogą być prawdziwe, ponieważ Anna już od dłuższego czasu chwali się na Instagramie wnętrzami dużej posiadłości i zaprasza do niej gości. Tym razem w towarzystwie znajomych i męża jadła lunch w lokalnej restauracji. 

Zobacz wideo Romantyczna randka Lewandowskich. To ich ulubiona piosenka!

Lewandowscy przyłapani w knajpce na Majorce

Zarówno Anna, jak i Robert, wybrali na obiad z przyjaciółmi luźne i sportowe stylizacje. Piłkarz miał na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem, a twarz przysłonił ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowscy ćwiczą nawet na plaży. Jako obciążenia użyli... Klary i Laury

Mama Laury i Klary postawiła natomiast na nieco bardziej kolorowy strój. Wskoczyła w pasiasty, obcisły top na ramiączkach i pomarańczowe, krótkie spodenki z dresowego materiału. Na zrobionych przez fotoreporterów zdjęciach widać, że siedzący przy stoliku w knajpie sportowiec co chwilę zerkał w stronę żony. 

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski East News

Lewandowscy ewidentnie nadrabiają ostatnie tygodnie, które przez obowiązki Roberta musieli spędzać osobno. Na Majorce cieszą się obecnością znajomych, eleganckimi randkami i wspólnymi treningami. Wakacje mocno wpłynęły na Annę, na której Instagramie pojawiły się zapowiedzi "leniwego miesiąca" i dowody dietetycznych grzeszków - lodów i wina. Cóż za zmiany! 

Doda w MonakoDoda na gali w Monako wyglądała zjawiskowo. Pozowała w zielonej sukni z trenem

Więcej o: