To tutaj zatrzymała się Marina Łuczenko z rodziną podczas wakacji na Mykonos? Cena za nocleg w tym hotelu jest ogromna

Wojtek i Marina Szczęśni z synem udali się na rodzine wakacje. Prawdopodobnie zatrzymali się w hotelu, w którym za pobyt trzeba sporo zapłacić.

Po nieudanych meczach polskiej reprezentacji podczas Euro 2020 polscy piłkarze mogli udać się na wakacje. Robert Lewandowski wraz z rodziną odpoczywa na Majorce, natomiast Wojciech Szczęsny, który na mistrzostwach strzelił samobójczego gola, z żoną i synem polecieli do Grecji, a dokładniej na Mykonos. Jak podaje jeden z instagramowych profili, zatrzymali się w drogim hotelu.

Zobacz wideo Dzień Ojca. Wojciech Szczęsny bawi się z Liamem

Marina i Wojtek Szczęśni na luksusowych wakacjach

Na instagramowym profilu o nazwie "Celebryta na wakacjach", którego twórca zajmuje się wyszukiwaniem hoteli i miejsc, w których spędzają wakacje celebryci, pojawił się wpis o pięciogwiazdkowym hotelu położonym nad zatoką Psarou. To tutaj mieli się zatrzymać Marina i Wojtek Szczęśni z synem, Liamem.

Na stronie Booking.com można przeczytać, na jakie udogodnienia można liczyć w hotelu. Obiekt składa się z "eleganckich bungalowów i willi, w których znajduje się wbudowana wanna lub prysznic do fototerapii. Niektóre z nich dysponują prywatnym basenem oraz wanną z hydromasażem wewnątrz lub na świeżym powietrzu".

W hotelu jest także basen horyzontalny, czyli taki bez krawędzi. Odpocząć można także w SPA i saunie. Ci, którzy lubią aktywność fizyczną mogą skorzystać z dostępnej w hotelu siłowni. W okolicy nie brakuje luksusowych butików i eleganckich restauracji. Jak widać, nie można narzekać na nudę. Gdyby jednak atrakcji było za mało, to "środek może zorganizować dla Gości romantyczny rejs z szampanem o zachodzie słońca lub wycieczkę helikopterem".

 

Jak można się domyślić, za takie luksusy trzeba sporo zapłacić. Na stronie można podejrzeć orientacyjne ceny za pobyt w hotelu. Za Apartament typu Standard Suite, w którym mogą zamieszkać dwie osoby, za 3 noce trzeba zapłacić ponad 31 tysięcy złotych. A to najtańsza opcja! Poniżej możecie zobaczyć inne ceny w zależności od wybranego apartamentu.

ceny noclegu w hotelu na Mykonosceny noclegu w hotelu na Mykonos screen/booking.com

Więcej o:
Copyright © Agora SA