Anna Skura musiała ratować swoje włosy u fryzjerki. Pokazała efekty. "Wymęczyłam je okrutnie"

W ostatnim czasie włosy Anny Skury musiały wiele znieść. Dlatego też blogerka zdecydowała się zregenerować je u fryzjera.

Anna Skura to popularna blogerka i instagramerka, która jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu możemy oglądać zdjęcia z odbytych przez nią podróży czy ujęcia z bliskimi jej osobami. W ostatnim czasie zdradziła, że jej włosy wiele wycierpiały. Skura nie załamała się jednak i postanowiła coś z tym zrobić.

Zobacz wideo

Anna Skura ratowała włosy u fryzjerki. Oto efekty

Anna Skura wyjaśniła na Instagramie, że powodem słabszej kondycji jej pukli było długie przebywanie w słońcu, słona morska woda, piasek oraz wiatr.

Cóż mam powiedzieć, po pół roku na słońcu i w słonej wodzie, wymęczyłam je okrutnie. Umorusane słońcem, piaskiem i wiatrem… Mimo wszystko nie straciły swojej siły. Trzeba było się nimi tylko "trochę" zaopiekować – zaznaczyła w opisie do opublikowanego wideo.
 

Widać na nim, że faktycznie jej włosy są przesuszone przez to potrzebują odpowiedniej regeneracji. Anna Skura postanowiła jednak nie działać na własną rękę z domowymi kosmetykami i sposobami, lecz skorzystać z pomocy ekspertki.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com @whatannawears

Przy okazji swojej wizyty Anna Skura zdecydowała się również odświeżyć swój kolor. Efektami pracy stylistki fryzur pochwaliła się w tym samym poście.

Włosy są znowu piękne i lśniące w obłędnym blondzie. Zobaczcie przed i po, jeszcze nigdy nie miałam tak długiej przerwy – pisała zadowolona.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com @whatannawears

Postanowiła się też doradzić się swoich obserwatorów, w jakich włosach jest jej lepiej – prostych czy falowanych. Internauci przekazywali swoje opinie, w których sugerowali, że w falowanych włosach wygląda korzystniej. Zachwycali się również tym, jak prezentowały się odmienione włosy Skury.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.